Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a legjobb barátnőmmel?

Mit tegyek a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mindenki utálja. Mindeki pletykál róla és kibeszélik, lerinacozzák meg ilyenek. Mivel én vele vagyok engem is utál mindenki. A legjobb barátnőm nagyszájú, beszólogatós és elég lenéző ezért azt gondolják én is ilyen vagyok. Pedig egyáltalán nem. Amikor ketten vagyunk egyáltalán nem, szinte mintha más ember lenne, de ha elmegyünk valahova már át is változik. Mondtam neki, hogy kicsit vegyen vissza magából mert ő nem ilyen és mindenki utálja. Azt mondta, hogy hagyjam békén mert ez is ő. Nem akarom magára hagyni, mert tudom, hogy én vagyok az egyetlen barátja...de már idegesít, hogy miatta engem is utálnak! Köszi a válaszokat előre is!
2011. okt. 10. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mondjad neki h vagy változtat a viselkedésén vagy nem barátkozol többet vele
2011. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen már gondoltam rá. De már csak büszkeségből is azt mondaná, hogy akkor hagyjam békén én viszont NEM hagyom magára. Köszi a válaszod!
2011. okt. 10. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanároknak is visszabeszél? Egyébként lehetséges hogy így akar beilleszkedni.Azt gondolhatja,hogy "menő" lesz azzal ha nagyszájú.
2011. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jellemző. A tanárok nagy általánosságban szeretik őt, mert nem buta és velük teljesen normális. Nem hiszem, hogy így menőzne...de ha igen akkor meg igazán láthatná, hogy ezzel a viselkedéssel nem lesz az :/
2011. okt. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!