Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki nekem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nekem tetszik és a legjobb barátnőmmel kezdett járni erre én megsértődtem és még ő volt felháborodva mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A fiúk már csak ilyen bunkók...
2011. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
Azaz, hagyjad a fenébe az ilyeneket...
2011. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Velem is torten ilyen amikor 14 voltam. A baratnom tudta, hogy tetszik nekem a srac, a srac tudta, hogy bejon nekem, megis osszejottek. Akkor nagyon haragudtam, de mar mar tudom, hogy nem lehet mit tenni ez ellen, csak jobban megvalogatni a baratokat.
2011. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
de szemét a barátnőd..az ilyenek olyan gusztustalanok-.- ne csinálj semmit hagyd őket és tudom hogy úgy van hogy egy pasin nem érdemes összeveszni a barátnőddel de én akkor se beszélnék a csajjal többet..
2011. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Gyerekes dolog ilyesmiért bűnbakot keresni. Így jártál, keress mást.
2011. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
A barátnőd volt szemét nem a srác...egy srácnak olyan mindeggy ki kinek a barátnője :D
2011. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az élet... Amúgy a srácnak lehet hogy te nem tetszettél, de a barátnőd igen.


De fordítsuk meg: van két srác, A és B, akik barátok. Mind a kettőjüknek tetszel és járnának veled, de neked A tetszik, B nem. Szerinted akkor le kéne mondanod arról, hogy A-val járj, amikor kölcsönös a szeretet? Vagy szánalomból B-vel járnál, holott a másik tetszik?

2011. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akik a barátnőt szidják: mi rosszat tett? Nem derül ki a kérdésből, hogy tudta-e, a kérdezőnek tetszik. De ha tetszik, akkor is mi van? Neki is tetszett a srác, aki pedig a kérdező helyett őt választotta.

Ennyi erővel Brad Pitt is hagyja ott Angelinát, mert nők ezrei epekednek utána és járnának vele...

2011. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jöttél össze a sráccal magadra vess! A barátnőd gyorsabb volt ennyi! Ha neki is tetszik a csávó és te jöttél volna össze vele ő se lehetne felháborodva ahogy most te se!
2011. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most már mind 1 mert szakítottak de az a baj hogy miattam és csak azért járt vele mert egy másik csajt el akart felejteni. Köszönöm a kommenteket
2011. okt. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!