Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen kinézetű, személyiségű...

Milyen kinézetű, személyiségű csaj jut eszetekbe a következő nevekről? Moira Selina Louanne Breanna Ginger Cathrine Mikaela Alessha Jillian Margareth

Figyelt kérdés

És tetszenek ezek a nevek??

Köszi előre is!!!


2011. jan. 2. 09:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Na jó...

Csak magamravettem...:P bocs...

2011. jan. 7. 20:22
 22/25 anonim válasza:

A gugli ezt adta ki:


[link]

2011. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

hahaha...

Tee meg ez vagy: [link]

2011. jan. 9. 07:58
 24/25 anonim ***** válasza:

moira = a hófehérke és hét törpéből a gonosz mostoha, de amikor éppen boszorkány na érted. szóval vmi ronda, gonosz nő. (lehet azért jut eszembe ez mert az elöbb ment vmelyik tvcsatornán a hófehérke és a hét törpe, megnéztem,mert jó volt egy kicsit nosztalgiázni :DD)

selina= hát ilyen pinkbe öltözős kiscsaj. két copf stb... az ilyen jókislány

louanne= göndör hajú, szemüveges, kövér

breanna= szőke hullámos hajú szemüveges lány aki elég sportos

ginger= nem tudom miért de egy festett hajú plázapics. ami először az eszembe jut róla...persze egy tonna sminkkel

cathrine= fekete hajú, világos bőrű, szép lány aki naiv

mikaela= rövid hajú kicsit fiús lány és szeret focizni :D

alessha= olyan vörösesbarnás hajú, szeplős, de amúgy vékony és szép lány

jillan= fekete hajú és kb. ennyi más nem jut erről eszembe

margareth= alacsony, szemüveges, vörös hajú

2011. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ööö amúgy az Erzsébet meg a Margit ezek kifejezetten magyar nevek:D amúgy meg nem értem miért gondolja néhány ember hogy a ritka nevek gázosak ne haragudjatok hogy nem akarok tömegmevet adni a gyerekemnek,belőle egy lesz!persze ezek a nevek kicsit tényleg szappanoperások főleg hogy nincsenek magyarosítva de kérdem én mondjuk egy Nadin vagy Lilienn lány névvel mi a baj?semmi csak néhány ember azt hiszi hogy biztos majd ki akarok tűnni a tömegből...nos a tömegnevekből tényleg!!Az én lányom nem lesz Anna 4 az oviba!!
2012. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!