Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

például itt az oldalon is, hogy a mai 15-16 évesek csak szexelnek, drogoznak, meg isznak de nem tanulnak. Meg ha valaki magassarkút hord, sminkeli magát, akkor miért kell egyből azt mondani, h ezekből lesznek a k.rvák? nem értem hogy függ össze a kettő

én 16 éves lány vagyok jól tanulok, magassarkút is szoktam hordani, és mint a legtöbb lány én is szeretek jól kinézni és adni a megjelenésemre

szval az lenne a kérdés, h miért szólják le ennyien ezt a korosztályt? és miért kell úgy beszélni h a legtöbb 15-16 éves ilyen, mikor nem


2011. jan. 7. 16:13
 1/10 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

pl itt is h a 98 százlékuk, mikor egyáltalán enm így van

2011. jan. 7. 16:14
 2/10 anonim ***** válasza:
mert általánosítanak..
2011. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gyakori tele van vesztesekkel, akik a le nem vezetett dühüket itt adják ki magukból. Annyi a paraszt/lekezelő/komolytalan válaszoló... Nem kell foglalkozni velük, úgy is lesz 10ből 4 hasznos válasz, ha nem is ez a legjobb arány...
2011. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

aki ilyet kiír,[mmint amilyen kérdésekről te beszélsz] azok valószínüleg nem "nagymenők" és szimplán féltékenyenek.

Igen,van ilyen réteg is,de nem a nagy része.

2011. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért általánosítanak ezen az oldalon, mert egyrészt azt észre se veszik, ha valaki nem ilyen, másrészt minek olyan kérdés kiírni hogy "A lányom színötös tanuló, csak újévkor iszik egy pohár pezsgőt, irtózik a szęxtől, hogyan jutalmazzam meg?"? Így csak azt látják, hogy mennyi rossz gyerek van, de az én városomban, ill. baráti körömben egyetlen drogos, piás, stb. gyerek sincs. Érdekes. -.-
2011. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem az a baj, ha piás vagy nemtudom valaki, csak ezzel az általánosítással van bajom

őszintén szólva én le.szarom, h ki hogy néz ki, meg szoktam ismerni az embereket csak utána alkotok véleményt róluk

ehhez képest meglátnak egy jól öltözött lányt és lek.vázzák

és ezen az oldalon is folyamatosan csak ezt lehet olvasni

2011. jan. 7. 18:35
 7/10 A kérdező kommentje:

meg h aki szexel 15-16 évesen abból 5 év mulva nagy k.va lesz, mikor semmi összefüggés nincs a kettő között.

mindenki azzal szexel és akkor amikor ő akar, ehhez semmi köze senkinek

meg am régen is voltak ilyenek akik 15-16 évesen már nem voltak szüzek(mamám mondta) csak akkor nem hangoztatták mindenhol

megkapjuk Mi 15-16 évesek az idősektől, h bezzeg az én időmben...blablabla meg h milyen "romlottak" vagyunk, mikor ez nem is így van

2011. jan. 7. 18:38
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy dolog az, ha aranyos vagy, bájos, és csinosan, de nem ízléstelenül öltözködsz, és ha elmégy szórakozni, akkor se iszod le magad, meg más az, ha idétlen vagy, közönséges. Sajnos sokan olyanok, mint az utóbbi.
2011. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mert mindenki hallott már egy ilyen emberröl.ha csak 1re valaki ezt mondja,akkor már mindenki ismeri.és tudod az emberek szeretnek tulozni.ezt a k*vázást meg az irigyek találták ki!:)
2011. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!