Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen viszonyban vagy az...

Milyen viszonyban vagy az unokatesvéreddel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon jóba vagyok velük!! :)


13,5/L

2011. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jooo viszonyban:D megfogadtam, ha kijárja a 8 általánost elviszem berúgni :P :D
2011. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem az öcsém, mert anyukája meghalt, apukája meg sokat utazik ezért majdnem nálunk lakik és ő az egyik legjobb barátom is, pedig még csak 11 éves de érettebb, mint pár haverom...

13L

2011. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4 unokatestvérem van. A legnagyobb 37 éves, a legfiatalabb 30. A másik kettő 36 és 32 évesek.


A 32 éves (lány) unokatestvérem a legjobb barátnőm, és egyben a keresztanyukám is. :) Ő az, akivel mindet meg lehet beszélni, és akivel mindenről lehet beszélni. Anyukám után Őt szeretem a legjobban a családunkban.


A másik három unokatestvéremmel (mindhárom fiú - 30, 36 és 37 évesek) is nagyon jól kijövök, velük is jó a kapcsolatom.


13 éves lány vagyok

2011. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb évente 1× látom,de nem baj :D
2011. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem sok unokatestvérem van :) Ennek magyon örülök.

Vannak távoliak, közeliek.. Fel sem tudnám őket sorolni, de az összessel nagyon jóba vagyok..nagyon szeretem őket egytől-egyig!

Sajnos van két unokatesóm aki nagyon messze lakik:(..és bár elérhetőségi cím sincs(Pl. msn) mivel pár éve találkoztunk utoljára.. de remélem mi hamarabb fogunk újra.

Van 2 unokatesom akivel nagyon jó akapcsolatom.. egy 14 éves fiú és egy 13 éves lány.:) Velük ezerrel lehet hűlyülni:)

13/L

2011. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát aki itt lakik tőlem 10km-re azzal nem nagyon szoktam beszélni mert ő ebbe az évbe lesz 20,én meg 14(2 nap van a szülinapunk között xD)(ő lány)


De viszont van külföldön is 2 unokatesóm.Egy 13 éves fiú,és egy 17 éves lány.Ha találkozunk(mondjuk évente)akkor a lánnyal nagyon jól kijövök,de viszont a fiúval szoktak néha veszekedéseink,verekedéseink(nem durva)lenni.


13,5/L

2011. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van 14től 32ig minden féle XD Hozzánk a legközelebbi is 37km-re lakik így nemsűrűn találkozunk. Max ünnepekkor.
2011. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

olyan jó viszonyban vagyok velük h húú.xD

3 van

az egyik: 80 km-re lakik de szoktunk beszélni face-n 1évvel idősebb

másik: 250 km-re lakik és évente 2x látom imádom 1,5 éves:D:D:D

harmadik: sokszor látom..9 hónapos a drágaságoom

2011. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lényegében semmilyen. Összesen kettő van. egy lány anyai és egy apai ágról.

Az utóbbit 8 éve (mióta elköltöztünk onnan, ahol ők laknak) nem láttam, nem is tartjuk a kapcsolatot. Az édesanyja nem nagyon kultiválja a családot, sosem engedte igazán játszani sem velünk a gyerekét, pedig csak 2-3 évvel fiatalabb nálam.

Anyai ágról egy 22 éves, már férjnél lévő unokatestvérem van, őt augusztus óta nem láttam. Akkor is az esküvőjén voltam, azóta nem is beszéltünk, a lagzin sem. Szerintem az sem izgatja, hogy lélegzem-e még. :)

Igazság szerint, nekem megfelel így....vagyis inkább már megszoktam.

14/L

2013. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!