Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapok majd pénzt a kisbabám...

Kapok majd pénzt a kisbabám után ha nem volt még bejelentett munkahelyem és élettársi viszonyban vagyok a gyerek apjával?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz alannyi jogon járó gyest és családi pótlékot.

25.795 + 12.200 Ft.

2011. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Hát valamennyit igen. Csak hát mégsem annyit mintha dolgoztál volna.
2011. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát igen... én is a saját magam munkáltatója vagyok és fizetem a nem kevés több tizezres járulékaimat, hogy kapja majd támogatásokat és az a sok pénzt amit mind befizetünk abból kapod te is a támogatásokat.
2011. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Néhány nő elképesztő ezen az oldalon....ha egy 18-20 éves lány azt kérdezi, hogy megtartsam -e a gyereket... a legtöbben fel vannak háborodva, ha valaki abortuszon gondolkodik, mert az szerintük gyilkosság. De az a kismama is kap majd gyest és családit, pedig sosem tett a "közösbe" blah...

Én sem tettem, csak "elvettem", mert egyetemista vagyok, és teherbe estem...kapok majd gyest és családit...bár 40 ezerrel ki törölhetem a ..., de a papa dolgozni fog, még szerencse, hogy van papa...mert megy a tanács az elhagyott terhes nőknek is, hogy eszébe se jusson elvetetni!!!

2011. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nem azért kérdeztem h én tartom a markom a pénzetekért, és am minden fillért amit ha kapok a gyerekemre fogom költeni...

az h nem tettem semmit a közösbe? erről is vitatkozhatnánk, mert amit közösnek hisztek az nem közös! az csak a kormány, néhány ember!

és dolgoztam is, nem másnak, magamnak, hogy meglegyen a mindennapi kenyerem...

de szerencsések vagytok h tudtok valamit adni a KÖZÖSBE

2011. jan. 15. 17:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15.58-as Lehet valaki azért nem tett a közösbe mert nem tudott elhelyezkedni és lehet hogy neked is lesz olyan problémád egyszer hogy nem lesz munkahelyed vagy bármi...Én sem dolgoztam így hát gyest kapok de a férjem többet dolgozik mint 6 másik látástól mikulásig.S ha így vesszük az ő járulékaiból kapom a gyest.Ne ítélkezz mások felett feltettek egy kérdést!Nem az otrombaságokra kíváncsi senki!


bocs. az offért.

2011. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ja és és ne hasonlits a cigányokhoz

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:58

2011. jan. 15. 17:13
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi utolsó!
2011. jan. 15. 17:15
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

lehet nem jön reagálás arra amit írok,de nem tudtam elmenni szó nélkül a válasz olvasása után.

Én 5 évig dolgoztam gyárban vidéken és tettem a közösbe bőven.Aztán ide költöztem a páromhoz pesthez közel és mit ne mondjak napszámos munkán kívül sehová sem vettek fel szakács végzettséggel és most hogy terhes lettem nem kapok semmit se csak gyest.

KEdves egyetemista anyuka aki azt se tudja mi az a munka el lehet gondolkodni,hogy ki az ingyenélő?

Aki egyetemről ment szülni vagy aki munkanélküliről munkahely hiány miatt?

2011. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Kedves gyárban dolgozott anyuka!

Érettségi után az egyetem 5.évében teherbe estem. Nem írtam egy szóval sem, hogy sosem dolgoztam, így még abban sem vagyok biztos, hogy nem kapok majd gyed-et, mert egy évet dolgoztam suli mellett négy órában a reptéren. A többi iskola melletti munka nem volt bejelentett...én Pesten nőtten fel, azért ez nem a vidéki gyár...itt sokan feketéznek.

Viszont bizony "normálisan" sosem dolgoztam, és az egyetem fizette utánam a járulékokat. Szeptemberben teherbe estem...szerinted vetettem volna el ???, vagy közöljem, hogy én míg otthon leszek a babával (halasztom a sulit) nem kérem a gyest és a családit. Szerinted logikus és normális amit írtál? Az eszem megáll. Nem éljük egymás életét, könyörgöm. Van akinek így, van akinek úgy alakul. Te gyárban dolgoztál én tanultam. Valószínűleg te tervezted a babát, én nem. Mindenkinek más sors adatik, fogadd el. Én sem kaparom ki annak az anyukának a szemét, aki magánkórházban szül, a rózsadombon lakik, és csak a legdrágább/márkásabb dolgokat veszi meg a babának. Neki úgy jó, ettől boldog, ki vagyok én, hogy bíráskodjak más élete felett? Pedig hidd el ő sem fog lemondani a gyesről.

Felesleges jártatom a szám, csak magamat idegesítem, a korlátolt, mindenkit magához hasonlító embereket szépen békén kell hagyni, hiába tudom, néha nem bírom ki. Én vagyok a hülye, hogy belementem egy ilyen felesleges vitába.

2011. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!