Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Utálom a nagy melleim! Mit...

Utálom a nagy melleim! Mit tehetek? 13L

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és a testemhez képest nagyok a B-s melleim:( Már egyszerűn utálom. Nem lógnak, semmi ilyesmi baj nincs, csak az, hogy a fiúm is bevallotta, hogy előbb látta meg a melleimet, mint az arcomat:'( Annyira rossz érzés, nem tudom leírni, most is itt bőgök:'( Valaki tud segíteni?

13L


2011. jan. 8. 20:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

uhh.ne aggódj,én sem vagyok jobb helyzetben.14 éves vagyok és nagyon picik a melleim.:(

őszintén: lennél a helyemben?

2011. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De az alakomra nem illenek, elég lenne A-s...
2011. jan. 8. 20:42
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a te korodban C-s volt, és én is utáltam. Felnőtt koromra megbékültem vele, mint ahogy minden mással is magamban/magamon. Neked is ezt javaslom. A pasik a kiegyensúlyozott lányokra buknak, nem azokra, akiknek folyton bauk van magukkal és ezért el vannak keseredve.


Az meg, hogy a fiúd előbb látta meg a melledet, mint az arcodat, nem a melleid miatt van, hanem azért, mert a fiúd fiú. Minden fiú ilyen, törődj bele.


33/L

2011. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

ez ellen szerintem nem tehetsz semmit,ahogy én sem sajnos :S

előző voltam.

2011. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
mármint a legelső
2011. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj,operálni még nem lehet (ne is akard),szóval ellenne tenni semmit sem tudsz max nem passzos polókat veszel föl.. meg nem kivágottakat.

A fiúd pedig jó,hogy őszinte ,de nem tudom mit tettem volna a helyedbe,nekem is szärul esett volna elhiheteted.

Mindenbe te sem lehetsz sajnos tökéletes,ezvan.

Fogadd el magad.

Ettől nem leszel kevesebb,sőt..

Aki ez miatt nem szeret téged az bekäphatja,alapból milyen ember az aki külső miatt itél meg??szánalmas.

na aggódj,majd ha felnőtt leszel,már nem ez fog érdekelni,ha meg igen akkor meg már lehet,hogy tetszeni i s fog :D:D

14L

2011. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) De olyan hülyén érzem magam, hogy én nem hordhatok olyan cuki Snoopys, Hello Kittys meg pöttyös melltartókat:'( Ha elmegyek melltartót venni fehérneműboltba kell menni, és az nem olcsó anyuéknak sem, és olyan kellemetlen:(
2011. jan. 8. 20:53
 8/25 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam,hogy vettem egy sima melltartót elvitte anyum ilyen nyomtatóhoz és rányomtak olyan képet amilyet csak akartam :D

Meg vehetsz vasalható mintát és belevaslod a melttartóba,nehogy már ez miatt legyen NEKED kelemetlen,hogy nem snoopy a melltartód :D

Nekem is nagy a mellem ,de mostmár viszonylag elfogadtam,hidd el a saját dolgodat fogo ezzel megkönnyíteni..

14L :D

2011. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Add nekem a melleidet :)

14/L (SEMMI mellem sincs..:))

2011. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
anno én is szégyelltem,13 éves koromra hirtelen akkora melleim lettek egy nyár alatt,hogy rengeteget cikiztek, és a hátam is baromira fájt.úgy jártam,mint egy kérdőjel.aztán elkezdtem jazz-balettra járni,meg sportolni,lett néhány nálam idősebb barátnőm,akik jól lecsesztek,mondván :örülj neki,te marha,más csináltat ilyeneket,drága pénzért!"és rájöttem,igazuk van.legyél rá büszke,húzd ki magad,hidd el,pár év,és rengeteg irigyed lesz.nem vagy attól még üres fejű,hülye liba,mert nagyok a cicijeid.megjegyzem,én azóta felnőttem,32 leszek,és a cicimnek köszönhetem a férjem,utólag bevallotta,hogy mikor megismerkedtünk,rajtuk akadt meg a szeme:)én nem bánom,mert csodás emberre leltem,van egy gyönyörű kislányunk is,és imádjuk egymást.
2011. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!