Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is érdeklem?...

Szerintetek is érdeklem? (bocs, tudom, hogy nem nagy dolog de jelenleg ez a legnagyobb bajom: D)

Figyelt kérdés

Ma voltam a barátnőimmel mekiben és moziban. A mekiban véletlenül ott volt a fiú is, aki tetszik. Csak álltunk, ő meg jobbhíján megdicsérte a szemöldököm:S Elég fura volt, mert tegnap szedtem, de eddig senki se vette észre. Meg van, hogy csak engem kínál meg valamiből, csak velem beszélget, szerinte én vagyok a legnormálisabb lány a suliban. Érdekelhetem? És mit csináljak, ha érdeklem? Nem vagyok tapasztalt:P

13L


2011. jan. 9. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem jó fejnek tart,bír téged,tetszel is neki (mert egy fiú a szemöldökváltozást csakis akkor veszi észre,ha jól megnéz :-)).De aztán lehet,hogy ez csak barátság a részéről.Az biztos,hogy szimpi vagy neki!Biztos,hogy nem túl jók a tapasztalatai a csajokkal a sulidban,éppen ezért feltűnt neki,hogy te normálisabb vagy,mint a többi lány.

2011. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha előtte nagyon vastag meg rossz szemöldököd volt akkor persze hogy észreveszi de kérdezd meg tőle
2011. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el komolyabban érdeklődni iránta reggelente köszönj neki puszival
2011. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!