Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a legnagyob...

Szerintetek melyik a legnagyobb, autóba beköthető hordozó?

Figyelt kérdés
Ki kellene húzni addig, amíg a tesónak vehetjük a nagyobb ülést, a kicsi pedig megörökölné az övét. :)
2011. okt. 18. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor 0-18 hónapig válasszál.

Azok állathatók kagyló "üzemmódba", majd később ülősnek.

Bár ha nagyon pindur kis újszülötted lesz, akkor szerintem az még nem biztonságos. Nem biztos, hogy ezen spórolnék, annyi minden máson lehet. Később eladhatod, és Te is vehetsz használtat.

2011. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, persze nem hónap, hanem kg! 0-18 kg! :o)
2011. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudnám, hogy kis különbséggel születnek, és úgyis évekig szükségük lesz mindkettőjüknek autós ülésre, akkor olyat vennék mindkettőjüknek, ami 0-18 kg-os, vagy 0-25-ös, és háttal is és előrefelé is beköthető. Így újszülött kortól használható, és később is jó lesz. Így nem kellene cserélgetni, megvárni míg egyik kinövi stb.


Leírod, mennyi a gyerekek között a korkülönbség?

2011. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Azért kérdezem, mert lányomnál már 10 hónaposan nem használtuk az autós hordozót, mert utálta. Már ülni szeretett volna, így felesleges lett volna neki nagy autós hordozót venni, és 10 hónap elég kevés idő, az alatt csak nem jön már a másik tesó. :) Vagy igen? :)

De amúgy is úgy olvastam, hogy 1 év körül már lecserélik az autós hordozókat, ha elérte a gyerek a 9 kilót, tud ülni stb.

2011. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Másfél év korkülönbséggel születnek, a nagyobbik a hónapban egy éves (és kb. 11,5-12 kiló). Neki besafe 9-18-as ülése van, a következő ugyanebből lenne a 15-36-os. Neki Cam hordozója volt, de az már 6-7 hósan elég kicsi volt (félévesen 70 centi és 8,5 kiló volt). Anno neki is néztük a 0-18-as gyereküléseket, de háttal bekötve szintén csak a besafe tűnt a kocsinkban igazán stabilnak, az pedig közel 100 ezer... Szóval ezért lenne jó valami egész nagy hordozó, ami picit tovább jó lenne, s akkor átkerülhetne a tesó ülésébe. Mivel már van egy jó ülésünk, olcsóbban jönnénk ki, ha vennénk egy jó hordozót. Használtat hordozóból, gyerekülésből nem szívesen veszek, mert nem ismerem az "előéletét".
2011. okt. 18. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Pierre Cardin autós hordozónk volt, nagyon szerettem.

De azért nem tudok neked okosat mondani, mert nem tudom, hogy a nagyobbik gyereked mikor növi ki az ülést. Én pl. anno 16 kiló voltam 6 évesen...én bármibe belefértem volna. :)

Gondolom a nagyobbik gyereked nem ilyen kicsi, de nem tudni előre mikor növi ki.


Én azt csinálnám, hogy vennék egy hordozót, és amikor a kicsi azt kinőné, akkor a nagynak vennék egy új ülést, a kicsi pedig megkapná a jelenlegi ülést.

2011. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Köszönöm a válaszod. Ez az én tervem is, de a nagyobbnak már nagyobb üléssel.

A nagytesó tuti nem lesz kicsi: alig volt másfél kiló és 45 centi... Mostanra pedig bőven lehagyta az időre született kortársait. :)

2011. okt. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!