Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ezt megengednétek a...

Szülők! Ezt megengednétek a fiatoknak?

Figyelt kérdés

van egy 15 éves fiam aki mostanában nagyon furcsán viselkedik pl. lány ruhákat hord, vasalja a haját, festi a körmét és néha még a szemét is kifesti. Már próbáltam vele beszélni, hogy hagyja abba, de nem változik

mit tehetek ebben a helyzetben?


2011. jan. 10. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

18 hós a kisfiam a párom mindig kinevet mikor az utcán jön velünk szemben egy ilyen különc fiú és én mindig mondom hogy úr isten csak az én fiam ne nézzen így ki......

nem tudom mi lenne a helyes de hogy beszélned kell vele az tuti.

Ha sikerült jobb belátásra bírnod írd meg hátha még egyszer szükségem lesz rá:D

Bocsi hogy nem tudok segíteni

2011. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Ez valami újfajta irányultság amúgy. De én nem engedném. 15 évesen még azért tudni kéne rá valahogy hatni. 18 éves kora után meg már úgysem hagyja, hogy beleszóljanak. :(
2011. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Az apja mit szól hozzá?
2011. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem emós? Majd kinövi.
2011. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint az ilyesminek jobb kivárni a végét. Ha csak divatkérdés, tutira "kinövi", ha a személyiségéhez tartozik, akkor nagy kárt okozhatsz, ha elutasítod. Gondoljbele hány tizenéves jár hosszú hajjal, piercigekkel, stb. És 30 évesen ezeknek a legtöbb esetben nyoma sincs. Beszélgetni mindenkébb beszéljetek róla, de lebeszélni úgysem tudnád.

Szóval én megengedném, mégha nem is nagyon örülnék.

2011. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
majd kinövi.ne nézzen annyi rtl klub,Viva tv-t
2011. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Valamit csak kénr tenned,mert ezt szerintem már nem növi ki!
2011. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Miért kéne tenni ellene ebben a helyzetben? Ha ő ezt szereti akkor hadd csinálja,ha elkezdesz ellen tevékenykedni attól még ugyanaz marad max nem fog annyira bízni benned,és ellenségesebb lesz.
2011. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Nigra ***** válasza:
91%
Hagyd egy picit, hogy kitombolja magát, de szabj határokat. Gondolok itt a tetoválásokra. Mert egy 15éves fiú (akárki akármit mond) nem tudja még eldönteni, hogy akar-e egy életre nyomot hagyni magán. És azért tartsd szemmel, mert (tisztelet a kivételnek) ez az irányzat (emo) sokszor jár önbüntetéssel, gondolok itt az érvagdosásra, a körzővel minták karcolására. Veszélyes játék, az egyszer biztos, még jó hogy nekem lányom van. :)
2011. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

3. válaszolónak : az apjának se tetszik ez a viselkedés

4. válaszolónak : nem emós, mert nem szereti a fekete ruhákat

9. válaszolónak : szerencsére tetoválása nincs, és nem is vagdossa magát

2011. jan. 10. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!