Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszenek a rövidhajú csajok? 175 cm magas, barna rövid hajú, barna szemű csaj vagyok. És imádom a kutyákat. Szeretek sportolni (furcsa lesz, tudom focizom)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a rövid haj nem túl nőies!Van 1-2 csaj focista ismerősöm,de természetükben nem azok a tipikus csajok, akik mellett egy pasi férfinek érezheti magát!Szóval nem!
2009. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Előléptünk társkereső oldallá? Nem is tudtam :D
2009. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Első: ha egy nő mellett (legyen az BÁRMILYEN is) valaki nem tudja férfinek érezni magát, akkor arról csakis ő maga (mármint a férfi) tehet. Hidd el, nekem volt olyan barátnőm, aki ugyanakkora volt, mint én (183 cm), izmos, atléta alkatú, rövid hajú, de mégis nagyon szép, és minden olyan tekintetben a lehető legnőiesebb, amiben csak kell, és soha nem volt semmiféle "kisebbségi érzésem" mellette, hanem kimondottan büszke voltam rá, hogy egy ilyen nagyszerű NŐT tudhatok az oldalamon.


Kérdező: A fentiekből azt hiszem, egyértelmű lehet a válaszom. ;) Nincsen semmi gond a rövid hajjal; önmagában igazából még csak jelentsőége sincs. Csak az számít, hogy mennyire vág egybe a teljes összképpel, mennyire áll jól, és hogy milyen az illető leányzó személyisége, mit szeret, mi érdekli, stb.

2009. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a hosszu dus haj a termekenysegre is utal, lehet van bene vmi. szep ha vkinek hosszu, apolt haja van, foleg ha kicsit egzotikusabb (gondor,voros,stb) de vannak ismeroseim akiknek rovid (10cms) haja van es gyonyoruek,noisek minden ertelmben!! sot, az arcformajahoz sokkal jobban talal a rovid haj! vannak nok akiknek gyonyoru,erdekes konturu arcuk van amit kar jah moge relyteni. pl. halle berry. hosszu hajjal szinte jellegtelen.
2009. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Milyen rövid?Amúgy van akinek jólál de a hosszú tényleg nöiesebb.Nem szeretem a kutyákat meg a focit.
2009. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
attol függ mit értesz rövidnek, 10 cm az még elmegy mert az se rosz, de 2-3 cm az már annyira nem jön be, sőt egyáltalán nem jön be én a hasszú hajúakat szeretem, dehát kinek mi
2009. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem annyira rövid a hajam,de sokan mondták már,hogy illik.
2009. ápr. 13. 13:11
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

lenyeg hogy te magadnak tetszedjel igy!!!

amugy lehet egy rovidebb haj is apolt es szep xD

pl nekem is volt rovid hajam oan kis tusis hatul.. es tok jo az is..

meg kifesulheted szoval szeritnem biztos jo !!

aztan meg ugyanugy no vagy ha focizol is..

attol csak izmosabb feszesebb lesz a labad es annyi :P

amugy meg attol meg hogy focizol vagy rovid a hajad attol emg oltozzhetsz cisnosan.. mini sozknyaba vagy sportosan feszes kis naciba:P

pusz

2009. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Én már láttam nagyon helyes rövid hajú csajt, szóval nem ezen múlik szerintem.
2009. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem kifejezetten nem tetszenek a rovid haju csajok egyáltalán ne vedd sértésnek ez csak az én véleményem :)
2009. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!