Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Komolyan CSAK ez számít?

Komolyan CSAK ez számít?

Figyelt kérdés

A mai kamaszoknak CSAK a külső számít? Kezdek nagyon elszomorodni. Az osztályban van 2 lány, akik állandóan miniszoknyába járnak, meg magassarkúba, sminkelik magukat, az egyik még a haját is festeti. És a fiúk felének ők tetszenek. "Beléjük szerelmesek". Jó nem mondom, hogy mindenkinek ők tetszenek, de nagyon sokuknak.

Ja és még kelletik is magukat, ugye látják azokon a fiúkon, akiknek tetszenek. És azoknak az ölükbe fekszenek, meg riszálják előttük magukat. Engem meg a hányinger elfog olyankor.

Ma már egyáltalán nem is számítanak a belső értékek?

Nem baj az, ha valaki bukásra áll több tantárgyból is, mindig másokról másolja a házit?

Csak az a lényeg, hogy kitegye mindenét?!

Én nem vagyok egy csúnya lány. És engem mégse vesz észre senki. Mert én nem járok miniszoknyába, vagy "cicanaciba", se magassarkúba. És nem teszem ki a melleimet. Vagy éppen nem járok bulizni.


2011. jan. 11. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Ebben korban ez természetes!A fiuk, férfiak vizuális típusok, így nekik szükségük van a látványra.Ez a többségnél eltart 25-35 éves korig.

TISZTELET A KIVÉTELNEK! (na, belőlük sajnos nagyon kevés van!)E kor felett már értékelik ha egy nő értelmes is nem csak szép.

Fogadd el a tényt és barátkozz olyan fiukkal akiknek nem azok a lányok tetszenek.

A fiuk lassabban érnek és nehezebb a felfogásuk is ilyen téren.Az a fiú aki már fiatalon az egyszerübb és okosabb lányokal foglalkozik, sokkal inteligensebb a többihez képest.

2011. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Még!- nem vett észre az, aki az igazi értéket keresi. Tudod, ez olyan, mint az almafa :)

Amely almák azt szeretnék, hogy hamar "megegyék" őket, alul nőnek, és bárki lekapja őket, akár szórakozásból is. Ezekbe még éretlenül harapnak, aztán sokszor eldobják, és mikor jön valaki, aki tényleg megbecsülne egy jó, finom almát, az alul növők már az avarban rohadnak, vagy el lettek fogyasztva...

Azon almák, amelyek felül nőnek, és nehezen megláthatóak és elérhetőek, az alsók eltűnésével vállnak láthatóvá, és közben még érni is volt idejük. Azokért fel kell mászni, és aki felmászik, az már nagyobb becsben tartja, amiért megharcolt ;)

Remélem, érted a hasonlatot, és megmaradsz az almafa tetején :D

2011. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. És igen, értem a hasonlatot,és megpróbálok az almafa tetején megmaradni. :-)
2011. jan. 11. 17:44
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

PErsze hogy jobb egy szép lány mint 1 ronda.Te is megnézed a külsőt.nálunk 1 ember csinálja meg a házit többi róla másolja.mégis 4-5 tanuló vagyok (és gimnáziumba megyek.)

de nem kell ilyennek lenned.

14/f

2011. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyílván megnézem a külsőt, de nem attól leszek valakibe szerelmes, merthogy milyen egy menő srác.
2011. jan. 11. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
biztosan ők sem szerelmesek csak tetszik nekik
2011. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmesek beléjük,csak le akarják fektetni.Te meg találsz olyan fiút,akinek számítanak a belső értékek is.
2011. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy tisztában a szerelem fogalommal és a tetszik-el:D

Attól még,hogy nedveseket álmodnak róluk a fiúk,nem jelenti azt,hogy szeretik őket.Teljesen más a kettő.Nem olyan parasztok a fiúk,csak ilyenkor a külső nekik az első.

2011. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Hidd el azok is jól néznek ki akik csak farmert hordanak ha olyan az alakjuk de nem ezt akarom mondani. Hanem azt h elég együgyű meg buta srácokkal vagy sztem megáldva. És állíthatom h osztályunkba pl nagyon számít ki mennyire okos és mennyire művelt hisz ha a lány nem az akkor nincsen sohasem közös téma. Csak figyeld meg egy kicsit sztem a pasizást/csajozást meg a szexet leszámítva nem beszélnek másról hisz nincs téma. Majd megunják őket és kijózanodnak. Én már csak tudom.



16/F

2011. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18:45 nedveseket nem hiszem az egy kicsit más nedveseni nem fiúk szoktak
2011. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!