Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ami velem történt nagyon rég...

Ami velem történt nagyon rég vegyem komolyan vagy inkább nem számít, azaz inkább felejtsem el az egészet?

Figyelt kérdés

Mikor még kicsi voltam voltam vagy 8-9 éves..Unokatesóméknál voltunk szüleimmel. Az unokatesóm fiú ő volt akkor vagy 7 éves kb.De a lényeg nálam fiatalabb. Bent voltam vele a szobájába és játszottunk.Én lent ültem a földön ő pedig az ágyon. Aztán észrevettem, hogy nagyon les.És ekkor mondta,hogy üljek fel az ágyra. Oké felültem az ágyra, és ekkor hirtelen megragadott és letepert de olyan erővel,hogy csak néztem! És még readásul úgy csinált, mintha meg akart volna erőszakolni,és le is fogta a kezem..Nagyon erőszakos volt szinte semmit nem tudtam csinálni..Előszőr azt se tudtam mi van. Aztán észbe kaptam ennyi idős fejjel,hogy kéne azért tenni valamit. Nem tudom hogy volt hozzá erőm de lerúgtam magamról. És pont ez után nyitottak be a szüleink!! És kérdezték mit csinálunk, mondtuk én is,hogy játszunk. :S Nem mertem bevallani senkinek se mi történt pedig akkor fel se fogtam úgy igazán mi történt de tudtam, hogy nem volt jó .Belőlem nagyon rossz érzést váltott ki. Szerintetek felejtsem el ezt az egészet vagy ez komolyabb dolognak számít? Úgy értem, még akkor ő is meg én is kicsik voltunk.. Tehát mintha nem is lenne lényeges(?):S Leginkább a kor miatt gondolom így. Ti mit gondoltok??

CSak konkrét válaszokat kérek! KÖszönöm.


2010. márc. 8. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem az unitesód azt tette, amit otthon az apukájától látott. És az anyukája meg úgy reagált mint ahogy te. Kis kiváncsi volt! Felejtsd el az egészet, ő is gyerek volt meg te is.Nem is tudta mit csinált csak utánozta a látottakat, ami ugye rosszul sült el.
2010. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem is felejtsd el,tényleg még kicsik voltatok...

azért ha nem baj megkérdezem hogy most hány éves vagy?? :)

2010. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 vagyok most. Miért??
2010. ápr. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!