Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nektek tényleg sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek tényleg sokat számít a méret? Vagy csak mi fiúk (férfiak ( : ) vesszük ennyire komolyan a centiket? :D

Figyelt kérdés

Nálatok tényleg sokat számít,hogy például egy srácnak 15 vagy 18 cmes szerszáma van?:D

Egy szóval a méret a lényeg? Vagy,csak az egyéjszakásokon,párkapcsolatban,nem?

Köszi a válaszokat!

16f


2009. okt. 14. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy!!!!!!!!! Sokkal többet számít, mit kezd vele!

Lehet egy pasinak 20 centis szerszáma is, ha csak toszogat vele :)

2009. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

ez a méret dolog már nagyon b.ssza az agyamat de komolyan már nincs kedvem fellátogatni az oldalra mert naponta 30 kérdés megy el a méretekre hogy kinek mekkora . . .

KI NEM SZ@RJA LE ha van 40 centis farka valakinek ugyanakkora gáz mintha valakinek 10 centi


a lényeg hogy álljon ne menjen össze 5 perc után hanem bírja a tempót még 1-2 óra után is

2009. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
pontosan! Nem számít a méret!
2009. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
ezt ti vizitek túlzásba. senkit nemfogunk hazaküldeni azért, mert 18 centi helyett 15 centis a farka. teljesen mindegy h mekkora, csak tudjon szex alatt teljesíteni
2009. okt. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezt csak ti veszitek komolyan. Engem személy szerint nem érdekel. Volt már nagy farkú barátom is, de borzalmas volt. Egy az hogy fájt, mint állat, másik hogy abszolut nem tudott vele bánni. Most van fél éve egy barátom, és imádom. :) Neki pl nincs nagy, 14 cm körül lehet, de megmondom őszintén nem méregettem. Őt is zavarta a mérete, már a legelső alkalommal megkérdezte nem zavar-e. És nem, mert nagyon jól használja. És nem is fáj. Tehát nem a méret a lényeg!!! Sok embert ismerek, de csak egy olyan lányt ismerek aki a méretekre ad.Mondanom sem kell, hogy nincs senkije!!! ennyit róla! Én személy szerint jobban szeretem a kisebbet. 24/L
2009. okt. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Ma még nem volt ilyen kérdés
2009. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem a meret a lenyeg! ;)
2009. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez úgy van a lányoknál, mint a fiúknál a mellméret.. Mind azt mondják, nem számít mekkora, de ha választani lehet, akkor a nagyobb kell... :-)
2009. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát esküszöm, hogy én még soha egy pasinak sem mértem meg a cerkáját meló előtt és meló után, és nem írtam bele semmi hülye táblázatba, hogy később majd a hosszú téli estéken mindenféle dolgokat meg tudjak állapítani.. De pontosan emlékszem, hogy kivel volt qrva a jó az ágyban, és kivel volt szar. De hogy kinek mekkora volt?? Fogalmam sincs. (40 éves nő vagyok, és kb 15 pasasról van szó)
2009. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
94%
Kit érdekel a méret..... Csak tudja használni azt amije van neki.. ;)
2009. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!