Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha belehúzok akkor felvesznek...

Ha belehúzok akkor felvesznek pincérnek vagy cukrásznak?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok 7-ik osztályos.


félév


Biologia: 3

Matek: 2

Magyar: 3

Nyelvtan: 3

Kémia: 2

Fizika:2

Föci: 2

Töri:2-3

infó: 5

Rajz: 4

Ének: 4

Tecnika: 4


2011. jan. 13. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*nagyok helyett nagyon:D
2011. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

miből tudnák megélni?? Igen nekem az a mottom hogy:


"minden dolognak az alapja hogy megpróbáld."


így vagyok a matekkal is. Figyelek órán de nem megy :(

2011. jan. 13. 15:36
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát...próbálj tényleg belehúzni. A félévi jegyeket általában úgy se nézik sehol [vagyis nekünk ezt mondják a tanárok :D]

Amiből most 2esed van, próbáld kijavítani 3masra, a 3mast 4esre, a 4est 5ösre, és akkor már nem is lesz olyan szörnyű :)

És szerintem se pincér akarj lenni, az tényleg nem a legjobb munka. Inkább húzz bele egy picit, és legyél mondjuk fodrász :D


13,5/L

2011. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

kösznöm szépen neked is :))


Akkor belehúzok minden képp.:)

2011. jan. 13. 16:50
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehetsz még szakmunkás, és meg is fogsz belőle élni... de nem akarsz többet ? :(
2011. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ezek jó állások, de tudod kik mennek szakmunkás suliba? a leghülyébbek. inkább tanulj most, hidd el, nagyon sokat számít hogy milyen gimiben fogod eltölteni azt a 4 évet... a 7. osztály sehova se számít, de javíts ezeken a jegyeken! tudod mennyit fog jelenti gimiben? nagyon sokat. könyörgöm, az általános suli kutya füle a középiskolához képest.. ha most nem tanulsz, végig fogod szenvedni az elkövetkezendő éveket...
2011. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

7.-es fizika gyerekjáték:D

Semmit nem tanultam egész évben félévkor 5 évvégén 4 voltam:D Szerintem megérted te is majd:)

Egy vendéglátói szakközéphez eléggé jó matek,fizika,idegennyelv kell.

matek kell a legjobban a pincérkedéshez.

Amúgy anyám vendéglátós,és azt ne higgye senki,hogy a pincérek sz*rul keresnek.:D

2011. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ma mondta a német tanárom hogy: Ha oda figyelek akkor tudom.
2011. jan. 14. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!