Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljunk? Lent...

Most mit csináljunk? Lent folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy összevesztem az egyik legjobb barátnőmmel még szerdán és azóta nem szól hozzám és kerül...

Azért haragudott meg, mert a másik barátnőm elmondta nekem a titkát (vagyis valami olyasmit). Ez akkor történt, mikor ő nem volt ott. És akkor akarta elmondani neki, mikor legközelebb találkoznak. Ez szerdán a buszon hazafelé meg is történt.(én is ott voltam) És megbeszéltük, hogy majd akkor mondja el a "titkot", mikor leszálltunk a buszról. De a buszon elkezdtünk beszélgetni és kiderült, hogy A(hívjuk így a megsértődött felet) véletlenül kiírta egy bizonyos közösségi portálra N(másik barátnőm) egyik barátnőjének a titkát. Na és akkor azt mondta N, hogy addig nem mondja el A-nak a titkát, amíg ki nem törli ezt a hozzászólást, amíg meg nem látta valaki. Ekkor A kérlelni kezdte N-t, hogy mondja el most. N mondta, hogy addig nem mondja meg, amíg le nem szedi a hozzászólást. Engem is kért, hogy mondjam el neki N titkát, de én sem mondtam el, hiszen nem akartam beleavatkozni. Erre A úgy megsértődött, hogy sírva rohant haza.


Most tegnap óta engem is és N-t is utálja. :(


Szerintetek mi tévők legyünk? Meg sem akar hallgatni minket, pedig nem is történt olyan nagy dolog! SEGÍTSETEK!


2011. jan. 13. 18:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen hosszú lett...
2011. jan. 13. 18:34
 2/16 anonim ***** válasza:
még A van felháborodva nem csoda,h N nem akarja elmondani neki mert ilyenben nem lehet megbézni.....hagyd,h nyugodjon meg mert úgyis neki a rossz így mert ő veszett össze 2 személlyes és nem ti majd előbb-útób bbelátja,h buta volt és akkor megbeszélitik...egyébként hány évesek vagytok?
2011. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírásért mindig elírom a szavakat
2011. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk. Amúgy A tényleg enm direkt írta ki. Köszi a választ!
2011. jan. 13. 18:50
 5/16 A kérdező kommentje:
*nem
2011. jan. 13. 18:50
 6/16 anonim ***** válasza:
hát az lehet...e jogos,h ezek útán N nem akarja elmondani
2011. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valamit nem direkt kiírni?Csak véletlenül járt a keze a billentyűzeten, nyomott egy entert, és odanézett, majd amindenségit ez egy titok volt? Na szóval csak azt szeretném mondani, hogy sajnos olyan nincs, hogy nem direkt írta ki...:S:(

Amúgy pedig ne foglalkozz velük, majd lemegy mindegyik szeméről a lila köd, és akkor újra a három legjobb barátnő lesztek! Tudom, mi is triumvirátusban voltunk az általános iskolában..:)

2011. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mi igazából tripla triumbirátusban vagyunk(9-en)


De úgy írta ki véletlenül, hogy N egyik barátnőjének tetszett valaki, amit N elmondott nekünk és most erről a fiúról hallottunk valahol és A nem volt benne biztos hogy ő az, aki tetszett N barátnőjének, ezért kiírta. Hát kiderült, hogy ő volt az.


Amúgy N másik suliba jár! :)

2011. jan. 14. 16:10
 9/16 anonim válasza:
sziasztok! én vagyok N!:)...
2011. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szia kedevs N! :) Remélem A azért nem csatlakozik! :)
2011. jan. 14. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!