Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljunk két 13 éves...

Mit csináljunk két 13 éves lány uncsizik?

Figyelt kérdés
sziasztok itthon vagyunk az uncsimmal de nekem nincs semmi kedvem vmmit is csinálni!!!S.O.S.
2011. aug. 9. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Pl:adjatok hálát, hogy ez a legnagyobb problémátok.....
2011. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs kedves semmit csinálni, akkor ne csodálkozz, ha uncsizol. Menjetek el valahova, kicsit tessék kimozdulni.
2011. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Hallgassatok Justin Biebert, és mondjátok el egymásnak, mit szerettek benne. Vagy karaokézzatok Justin Biebert. Esetleg nézzetek Justin Bieber klippeket.
2011. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Keljetek fel a gép elől,menjetek el egy kreatív boltba,vegyetek klassz színű gyöngyöket és damilt hozzá,menjetek haza,keressetek a neten vmi fűzött ékszert ami tetszik és van hozzá leírás,és csináljátok meg.
2011. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarok rosszindulatú lenni,de én is voltam fiatal (nem is túl régen),de sosem uncsiztam!Ma már van egy 11 éves fiam és ő sem igazán uncsizik (de néha teszek is róla,hogy ne legyen ilyen unalom!)Szörnyű micsoda problémáitok vannak!Esetleg ha a szülőknek segítenétek?Csak egy ötlet,de hátha rögtön nem unatkoznátok!
2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
74%

mindjárt itt a suli szépen vegyétek elő a könyveket és ismételjetek

:D:D:D:D:

2011. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

15:14

ők unatkoznak és nem öngyilkosok akarnak lenni

am sztem kezd el olvasni a kötelezőt v amit akarsz vagy csináld meg a nyári házit(már ha kaptál)

(én is 13/l vagyok 1.-én mangát olvasok neten de, mivel nem mindenki szereti ezért nem mondtam+angol házi =P )

2011. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Játsszatok Bubble Struggle játékot vagy nézetek egy jó filmet!!Készítsetek papírból valamit!!!Meséljetek egymásnak sztorikat! 13/L
2011. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Menjetek el sétálni, fagyizni, moziba, plázázni, állatkertbe, múzeumba, vidámparkba, sportoljatok, nézzetek filmet, sorozatokat. Komolyane nnyi ész nem szorul egyikőtökbe se?
2011. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Karaoke, vagy menjetek sétálni és úgyis láttok olyan dolgokat amitől megszáll az ihlet:D
2011. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!