Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vajon miért csinálja ezt?

Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
szóval a suliba van egy fiú, nagyon szimpatikus, és tetszik...amikor elmegy mellettem a folyóson mindig fülig érő szájjal mosolyog rám, és mindig megbök, vagy meg csikál...azt hozzá tenném hogy mint kettőnknek van párunk...nekem már több mint 1 éve...ja...és plusz az ő barátnője ugyan abba a suliba jár mint mi, de alig foglalkozik vele...mit gondoltok tetszek neki?? :) 16/L
2011. jan. 13. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
B@zmeg... Nem.
2011. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
B@zmeg 12 évesen jó hogy nem tudod de 16? ezt azért ennyi idősen kéne tudni
2011. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
b@zdmeg te!! ha normálisan nem tudsz válaszolni akkor nem kell sehogy se =/ na kössz
2011. jan. 13. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
van párod de azért azzal foglalkozol hogy tetszel-e egy srácnak? már bocs de jó nagy ribanc vagy...
2011. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te döntöd el,hogy meddig mész el. De ha nekem van barátom és szeretem,akkor nem érdekel más.Az más dolog, ha az ember megnéz egy pasit,vagy csajt.De szerintem ne akarj belemenni. Ha nem szereted a párod,szakíts vele.
2011. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól ,hogy mosolyog rád miért jelenté azt,hogy tetszel neki??

Ahogy leírtad nekem inkább az jön le,hogy azt akarod,hogy tetszél neki.

Amúgy meg van egy 1 éves kapcsolatot akkor miért is foglalkozol más fiúkkal??

Vagyis foglalkozz,de ne flörtölgess me kacsingass arrébb..vagy hát nem tudom,ez nem túl toleranciás dolog.

2011. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

biztos büdös vagy és bökésel jelzi hogy, fürödj meg

mosoly= röhögni rajtad

2011. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ;) lehet hogy nálatok ez a trend hogy nem fürdik az ember vagy mit tudom én, de nálunk az hogy napi 2x fürdünk :) lehet ez neked új dolog, de haladni kell a világgal ;) na pusz
2011. jan. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!