Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért beszél apa így velem?...

Miért beszél apa így velem? Vajon ha meghalnék megoldás lenne? :- (

Figyelt kérdés

Szóval..

Ma kaptam meg a különiskolától a számlát,hogy 5000Ft van még hátra amit bekel fizetni (ÉV VÉGÉIG!)

És anya elkezdte elolvasni és elértelmezte az egészet és úgy értelmezte,hogy 5000Ft tartozásunk van még én elekzdtem neki magyarázni,mert nekem az igazgató elmondta,hogy,hogy kell még fizetni,anya meg mondta,hogy:

"Ne akard már NEKEM megmagyarázni,hogy,hogy van és mutogatott a lapra"

Erre apám ezt meghallotta és elkezdett üvölteni,hogy:

"Hogy lehet ilyen seggh¨lye,idióta barom,hogy nem tudod elkérni azt a kibäszott pénzt,fäszom kivan már veled te szärházi..."

Röviden ennyi..

És annyira unom már,hogy mindig én vagyok leugatva és ha apa elkezd velem kiabálni akkor anyu is elkezdd csiripelni mögötte..

Én úgy érzem nem bírom ezt már tovább :(

5 perce még az asztalnál ültünk és nevetgéltünk most meg bőgve írkálok idegeneknek a gondjaimról..

Úgy érzem,hogy semmire se vagyok jó és jobb lenne ha meghallnék,de ahoz is gyáva vagyok,hogy megöljem magam.

Olyan barátaim sincsenek akikkel megoszthatnám ezeket.

Egyedül a kutyámnak mondhatom el nyugodt szívvel a gondjaimat,de néha azon is elgondolkzok,hogy egyszer ő is ellenem fordul majd.

Álltalában úgy fekszem le,hogy bárcsak ne kelnék föl többet és még anyáék is boldogok lennének.

Én mindig próbálok a kedvükben járni,de az sose számít,de mihest valamit nem úgy csinálok ahogy kéne (mert bevallom sok hibám van) akkor elkezdenek üvölteni és csapkodni.

Megütni nem ütöttek még meg (csak anya).

de jobb lenne ha apa is elverne aztán kész,de ez,hogy nem tudom,hogy melyik pillanatba mi fog történni és ,hogy valamit nem csinálok jól és leordít ezt nem bírom már..

mit tegyek??

Ha kérdeztek szívesen válaszolok,mert jobb dolgom sincs..

2 óra óta folyamatosan tanulok még most is tanulnék,de ennyi volt..nem akarok tovább tanulni..


van valami tanácsotok???


2011. febr. 14. 20:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és most úgy csinálnak mintha misem történt volna,annyira nem stabilak én meg nem szeretem ezt a bizonytalanságot..
2011. febr. 14. 20:43
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Én is így vagyok, de semmiképp ne öld meg magad. Keress valami hobbit és abba belefeledkezhetsz, én is éjjel-nappal gitározok, zongorázok, énekelek...akkor legalább nem gondolkodom.

13L

2011. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
90%

Szia!

Ez a szülők egyik rossz tulajdonsága ami a mai világ alakulása miatt van így. Nagy rajtuk a stressz és valakin le kell vezetni. Igen sajnos rossz ha rajtunk csattan de semmiképpen nem kell olyan ötlethez folyamodni hogy véget vetünk az életünknek. Miért lenne jobb ha meghalnál?Megtudod mondani? Gyáva lennél mert menekülnél! Pedig nem szabad! Szembe kell nézni a gondokkal problémákkal mert bár nem tudom hány éves vagy de lévén hogy a szüleiddel élsz a te életedben még csak később fog beköszönni a nagybetűs ÉLET. És az bizony már nem lesz piskóta. Semmi képen nem szabad feladni és ilyeneket meg pláne nem hogy kioltod az életedet. Ezt most verd ki a fejedből. Egyébként szerintem le kellene ülnötök beszélni. Ha viszont a szüleid akkor is kiakadnak akkor nekik van szükségük segítségre az viszont már egy más téma! :-)) FEL A FEJJEL! CSAK POZITÍVAN! :-)))

2011. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok.

A hét minden napján edzésem van és leghamarabb 8-kor érek haza.

Egy erős gimibe járok és a 4.3 átlag nem megfelelő számomra (állítólag).

A suliban is tartanom kell magam,mindenki azt hiszi nekem milyen tökéletes életem lehet.

Mindenki jön hozzám és tanácsokat adok nekik,mosolygok magamnak meg nem tudok tanácsot adni :(

Meguntam.

Ezt a folyamatos pozítivumot,a jópofizást azt,hogy ha anyámék ordítanak velem én mosolyogjak és nyugodtan mondjak nekik valamit és befáradjak a szobámba és egész éjszaka bőgjek,azt,hogy próbáljak úgy csinálni,mintha minden rendben lenne közben NEM,semmi sincs rendben.

Igazából én gyáva vagyok és a gyáváknak nincs semi keresnivalója az életben,de én már költözni akarok innen és egy családot ahol egy CSALÁDOT tudunk alkotni.

Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok nagyon :)

2011. febr. 14. 21:04
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem probalj meg beszelni a szuleiddel, amikor le vannak higgadva, hogy ez a folyamatos uvoltozes nagyon kikeszit teged, es hogy biztos nekik se jo. Ha ez nem segit, es tovabbra igy viselkednek veled, akkor keress valaki mas rokont vagy megbizhato felnottet (tanart stb) akire hallgatnak a szuleid es mondd el neki a gondjaidat, majd kerdd hogy beszeljen a szuleiddel, hatha egy tiszteletre melto felnottre jobban hallgatnak. Ez lehetne az egyik legszebb korszak az eletedben, ne hagyd hogy a szuleid elrontsak a viselkedesukkel. Mindenkeppen beszelj veluk, vagy valaki massal aki tud neked segiteni!Sok sikert!
2011. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tatám beszélt apám fejével,de nem sokat használt.

Az a baj,hogy van mikor egy hétig nincs is semmi baj aztán hirtelen valamin felkapja a vizet és elkezd üvöltözni és csapkodni,ütni ami a kezébe akad.

Ijesztő :(

Én meg lelkis vagyok és rögtön elkezdek bőgni (vajon miért,hisz nem hiszem,hogy sok szülő ilyen szavakkal illeti a gyerekét) és azért is elkezdenek üvölteni,hogy ne legyek már ilyen kis vakarcs dög,hogy bőgök minden szärságon.

Uhh.. :(

köszi a választ.

2011. febr. 14. 21:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Es nem tudnal Tataddal megint beszelni, hogy ez mar igy nem megy, meg hogy nagyon rosszul erzed magad? Hatha tud veluk megint beszelni? Ha meg ra nem hallgatnak, akkor nincs valami tanar a suliban akivel ezeket megtudnad beszelni, hatha egy idegenre jobban hallgatnak?
2011. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát... Esetleg költözz el a Tatádhoz ^_- Nyugi, velem is van ilyen és engem is ezzel nyaggatnak, h ne legyek már ilyen érzéken y kis d*g =( Semmiképpen se legyél öngyilkos. Engem a barátaim segítettek. Esetleg barátkozzál a neten =)
2011. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazából barátaim vannak,neten meg nem nagyon szeretek barátkozni,legjobb barátnőm csak egy van akinek bármit elmondhatok,de ő meg rosszabb helyzetben van,mint én..szóval nem szeretek egész nap a bajaimról nyafogni szegénynek :S

Köszönöm a válaszokat.

Háát..a tatámhoz költözés nem igen menne,én még koleszra gondoltam..dehát most olyan suliba vagyok ahol nem érdemes másikat váltani.

2011. febr. 14. 22:06
 10/17 anonim ***** válasza:

először is nyugodj meg!

Az öngyilkosság nem megoldás!!!

Próbálj úgy mozogni otthon, hogy ne nagyon kelljen beszélgetni velük, akkor talán ők is elgondolkoznak... Vagy ha komolyabb a baj, keress fel egy család segítőt, vagy szociális munkást, aki segít... kitartást!

2011. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!