Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez mindenkinél így volt...

Ez mindenkinél így volt vajon, vagy csak nálunk szokás ez?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,9.-es.Semmi különös nincs rajtam,átlagos vagyok.A külsőm sem változott,a szokásaim sem.Bekerültem tavaly szeptemberbe a középsuliba és az a környezet(falu),ahol eddig éltem szinte figyelembe se vesz.Nem is nagyon érdekel ez,hogy nem köszönnek vissza a nénikék és a bácsikák.De az,amikor már a buszmegállóban 10 méter távolságról bambul 2 anyuka meg 2 lány,akkor azért az már furcsa.Köszönnek normálisan,előbb mindig én köszönök.De azért ez sosem volt így,hogy ennyire megbámultak,ahogy ma is.Nem tudom mire vélni a dolgokat.

Másnál is volt már ilyen?Még csak rossz pletykák sem terjedhetnek rólam,mert semmi olyat nem csinálok..


2011. máj. 9. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak bambultak, vagy volt rajtad vmi furcsa.

Pl. elfelejtetted lemosni a fogkrémet, etc.


Mindenkivel megesik, hogy úgy érzik, nézik őt. Buszon, metrón, villamoson, utcán, bevásárlóközpontokban..

Tök normális

2011. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ennyire így? atyaég.
2011. máj. 10. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem rosszabb :D

bemegyek egy boltba az eladó(k) csak engem néznek. mint ha lopni akarnék.-.- pedig megvan mindenem miért lopnék?! idegesítő az tuti..

2011. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,mintha valami UFÓ lennék,vagy turistalátványosság..komolyan mondom-.- gázok.
2011. máj. 11. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Falun ilyenek az emberek. Ez van.
2011. máj. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És akkor eddig miért nem voltak ilyenek? szánalmas..
2011. máj. 12. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen a falu szánalmas közeg :D Amikor mi falura költöztünk kb baltás gyilkosnak néztek minket, aki meg ott született az meg nyilván angyal volt, meg minden :D Kár h mi aztán semmit nem csináltunk de az egyik drágalátós őshonosukat lecsukták, mert pedofil :D Hálisten amint lehetett elköltöztem onnan, a falusi emberek bizonyos szempontokból iszonyú korlátoltak :D Fogadd el, kívülálló lettél.
2011. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hála isten,hogy kikerültem innen.
2011. máj. 26. 20:50
 9/10 anonim válasza:

Hát a faluban azért néznek úgy rád mint egy baltásra mert gondolom a költözésedkor rosz pletykák özönlöttek, vagy csak cigánynak néztek :)

ÉS am ha nagyon bámulnak és már nagyon idegesít menj oda és kérdezd meg hogy mi a szitu, mit veszthetsz vele? :)

2011. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Idevalósi vagyok,pontosabban 9 hónapos voltam,mikor idekerültem.. kerültem igen...:D lehet kérdezni,miért,az privát válasz.:D
2011. máj. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!