Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen cigiztetek először?

Hány évesen cigiztetek először?

Figyelt kérdés
Kinek a hatására?
2011. jan. 15. 13:53
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen, barátnőm hatására. akkor hétvégén volt egy nagy összejövetel, és elszívtunk pár szárral..az a barátnőm azóta is cigizik, én nem. illetve amég jóban voltam a nővéremmel ő is rávett egy fél doboz elszívására :S magamtól soha nem gyújtanék rá, és soha többé nem is fogok. 17/L
2011. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem 15 voltam. Megfogadtam, hogy nem fogok cigizni soha ,de ki akartam próbálni a füvet és előtte meg akartam tudni milyen a sima cigi. Amúgy egy barátommal cigiztem először, egy parkban.
2011. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
84%
Én 12 voltam, barátnőmmel próbáltuk ki. Ne szokj rá mert sokba kerül, és a tüdődnek se tesz jó. 20 vagyok most és nem tudok megszabadulni tőle, útálom magam érte, mennyi mindent vehetnék abból a pénzből amit erre a sz@rra költök.
2011. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
58%

14 évesen.

Most vagyok 15.

Barátokkal lógtunk a városban aztán így.

De kb 1 éve 2-3 hónapban ha 2 szálat elszívok (és nem szárat..mint ahogy az egyik válaszoló írta.).

Nem érzem szükségét,igazából semmi jó nincs benne,nem leszel tőle nyugodtabb,se menőbb,se okosabb csak büdösebb,szegényebb és butább :D

2011. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Soha egy szálat sem szívtam el. Egyáltalán nem vágyok rá, már a szagától is rosszul vagyok. Arról nem is beszélve, hogy egyesek mennyi pénzt fizetnek azért, hogy hamarabb meghaljanak. Legalább tudják miben.

Vízipipázni voltam 2-szer vagy 3-szor. AZ legalább nem büdös, de biztosan nem tudnék rászokni. Sohasem kívánom, nagyon ritkán ülünk be a barátaimmal.

15/L

2011. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

12 vagy 13 éves voltam. A barátnőmmel próbáltuk ki. Egy szálat elszívtam és az bőven elég volt egy életre. Utána rosszul voltam, nem eset jól. Szerintem nincs benne semmi jó. Azóta sokan próbáltak rávenni, hogy szívjak el egy szálat, de nem szívtam. Ettől nem érzem magamat semmivel kevesebbnek.

Egy alkalom még belefér, de ne szokj rá, mert utána nem tudsz leszokni.

18/L

2011. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nekem sem áll szándékomban rá szokni. Csak néha egy buliban elszívok egy-két szálat de semmi több.Osztálytársaim úgy járnak ki suliban az udvarra h 14 évesen már azt mondják kong a tüdejük...azért ez egy kicsit gáz.
2011. jan. 15. 16:11
 18/37 anonim ***** válasza:
87%
én nem próbáltam ki!! Nem attól leszek menő mert a kezemben van a bagó/ meg az elleőrző füzetemben a /bagózásért/ igazgatói intő
2011. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
72%
Huhh...nemtudom kb 14évesen. Aztán 11edikben megkínált haver és nem rendszeresen de szoktam dohányozni.
2011. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen, tavaly nyár elején egy városi rendezésű bulin.Akkor az egész este alatt kb. 1 szál cigit szívtam el.Egy barátnőm mondta, hogy próbáljam ki, én pedig úgy voltam vele, miért ne.Aztán nagyon felidegesített ez a csaj és elmentünk sétálni a városba egy másik barátnőmmel.Ez a lány is cigizik és amikor rágyújtott akkor szívtam abból 2 vagy 3 slukkot.Egyébként feszültséglevezetésre szerintem nem jó.

Nem dobnék ki érte 5-600Ft jobb esetben...

Azóta 1x gyújtottam rá, vagyis tesómmal szívtam el egy szálat.

15/L

2011. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!