Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Holnap megyek először nőgyógyá...

Holnap megyek először nőgyógyászhoz. Hogyan fog ez lezajlani? Nagyon félek! 16L

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát tényleg nem egy fantasztikus program, de nem fáj és nincs benne semmi különös, én úgy kompenzálom ilyenkor a félelmem, hogy felsőbbrendűként gondolok magamra és lekezelek mindenkit, nem a legjobb megoldás, de nálam használ
2011. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát talán az sem mindegy, hogy egyedül mész, vagy anyukáddal.


Ami biztosan lesz:

először beszélgetés, hogy miért jöttél stb.

aztán vizsgálat: általában egy öltözőfülkében (függöny mögött) leveszed a ruhádat deréktól lefelé, majd felfekszel a vizsgáló asztalra 8félig ülő/fekvő helyzetben), lábaidat két kengyelbe támasztod, az orvos gumikesztyűvel megvizsgál, benyúl a hüvelyedbe egyik kézzel, másik kézzel kívülről a hasfaladat nyomkodja/tapogatja, a petefészkeket vizsgálja így.

Egy ügyes orvossal ez egyáltalán nem fáj!

El kell lazítani az izmokat, ezzel segíthetsz neki/magadnak.


Ha általános vizsgálatra mész, akkor nagyjából ennyi, ha fogamzásgátlót akarsz íratni, akkor további megbeszélés, esetleg vizsgálatok kellenek majd, de ezt nem tudom, mert életemben nem szedtem fogamzásgátlót. :o)


34/N

2011. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ja, a doki előtt nem kell szégyellned magad, hidd el, sok ezer nőt vizsgált már, szűz lányokat is (a szűzhártyádnak nem lesz baja!), neki nem különleges ez, és bár biztos csinos nőcike vagy, ő nem ilyen szemmel fog nézni.

második

2011. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...:)
2011. aug. 25. 14:21
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Én 11 évesen mentem először. Képzelheted, nagyon meg voltam ijedve. De iszonyúan gyors az egész. Csak föl kellett feküdni az asztalra, megnéztek, aztán hosszú ideig beszélgettek anyukámmal, és kaptam két doboz rágót. :) Nekem elég kényes volt az ügy, de ne félj, semmi extra. Ne félj! :)


13L

2011. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, miért kell ezen parázni :/


Ő egy orvos. Már rengeteg nemiszervet látott, ez olyan neki, mint pl az asztalosnak a fa.


Különben felülsz arra a székbe, beléd nyúl 1-2 ujjával (meg se érzed, mivel síkosítót használ), közben megtapogatja a hasadat, aztán feldug egy eszközt, mintát vesz...


És ennyi. Az egész max 1 perc.

2011. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
78%
Én is félek tőle.Főleg azért mert már nem vagyok szűz és anyukám ne tudja, de nagyon haragudna, ha megtudná. Másrészről, pedig nem szeretném, hogy bárki hozzámérjen, akkor sem, ha csak egy orvos:(
2011. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
szia.szerintem,ha szégyenlős vagy, akkor mindenképpen szoknyába menj a vizsgálatra,mert,ha levetkőzöl,a szoknyád rajtad maradhat,azt elég felhúznod a derekadig.
2011. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szerintem sem kell félned:)kb 2 perc az egész.

Én meg úgy vagyok vele hogyha már ott fekszem valaki előtt széttárt lábakkal akkor teljesen min1 hogy szoknyában megyek odáig vagy sem:)

2011. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Végre túl vagyok az egészen...ma d.e. voltam...a vizsgálat nem fájt de elég kellemetlenül éreztem magam..:) d végre túl estem rajta...:)
2011. aug. 26. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!