Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen cigiztetek először?

Hány évesen cigiztetek először?

Figyelt kérdés
Kinek a hatására?
2011. jan. 15. 13:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
áh, most látom hogy én vagyok szárat írt... mindegy, szálat akartam, nem figyeltem :D
2011. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem szeretem,csak a hülyeség kedvéért ment,meg csak próba.

1. 12 évesen 1 szívás.Egséz este köhögtem,nagyon rossz volt.

2. nemrég... mert a bnőm ki akarta probálni,de a feltétel az volt hogy 4önk közül mindenki...azt ugy. am aznap 2x mentünk el..

De nem akarok soha többet,nem is jó.pff. :D

2011. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 bumbi02 ***** válasza:
85%
mivel nincs értelme az egésznek ezért egyszer se gyújtottam rá. azt mondják megnyugtat.. max akkor hogyha már rászokott az ember.. hogy nyugtatna meg engem hogyha most rágyújtanék? az hogy köhögnék összevissza és rossz ize is van? meg büdös? sehogy. értelmetlen dolog amiből jó pénzt csinálnak.
2011. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
55%
14, baráti közben, azóta is szívom, mert nagyon bejött az első alkalom, és most most is nagyon jól esik, én egyszerűen élvezem a cigizést, és nem, nem bántam meg, majd leszokok ha kedvem tartja
2011. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Asszem 7 éves voltam, szüleim cigiznek, és akkor anno apum eldobott egy szál nem teljesen leégett cigit. Kiváncsi voltam, hogy milyen és beleszívtam, köhögtem utánna rendesen xD

Aztán következőnek asszem 14 évesen, baráti körben, de nem szoktam rá és nem is tervezek rászokni.


15/f

2011. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

13 voltam, baráti kör hatására és tetszett, februártól augusztusig szinte mindennap cigiztem de aztán(baráti kör hatására:D) rájöttem hogy k.rvanagy hülyeség. és amikor elkezdődött a suli eléggé megszenvedtem tőle mert énekzeneibe járok és nagyon nem tett jót a cigi a hangomnak..

14L

2011. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban [március legelején] leszek 14 [lány], és még nem cigiztem, de már szeretném kipróbálni, csak nincs kitől kérni :D
2011. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen először napi 3-4 szál aztán fél év múlva egyre többet most 15 vagyok és napi 12-15 szál ... és nem jó. először csak ugy poénbol gyujtottunk rá de már probáltam abbahagyni és ne röhögjetek ki lehet hogy én vagyok ilyen de nem tudom nem gyujtottam rá mondjuk 2-3 napig suliba remegtem , ingerült voltam amikor tegyük fel kaptam egy rossz jegyet majd szétvetett az ideg nem tudom mikor fogom abbahagyni de hétről hétre csökkentem a napi igényemet remélem sikerül .... :S és csak a többieknek irom ne szokjatok rá és ez nemc sak papolás itt van 15 vagyok és tényleg mindenkinek azt tudom mondani hogy NE szokjon rá nincs értelme !!! :S
2011. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
100%
15 évesen. Igaz nem cigit hanem szivart. Azután cigit. Nem ízlett és nem is hinném,hogy rá fogok szokni.
2011. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen, és fél évig cigiztem, barátnőm hatására. rá is szoktam, elszívtam napi 3-4 szálat, aztán eldöntöttem hogy mostantól nem fogok, és abbahagytam. egyik napról a másikra. bár néha azért még most is gondolok rá, hogy mi lenne, ha... de valahogy megállom. és amúgy annyira nem is volt nehéz, mint ahogy mondják! csak kb. két hétig másra se tudtam gondolni :D de utána már könnyű volt leszokni.
2011. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!