Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-18 évesek ti anyutokkal...

12-18 évesek ti anyutokkal vagy aputokkal milyen kapcsolatban vagytok? Jól kijöttök, nem nagyon beszéltek vagy ellenkezőleg sok mindent megbeszéltek, folyton veszekedtek stb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Anyával jobb viszonyom van mint apával anyával több mindent megbeszélek.Amikor összeveszünk akkor én bemegyek a szobámba átgondolom hogy kinek van igaza és általában anyának van igaza.Akkor kimegyek és bocsánatot kérek tőle.Ennyi 12/L

2011. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
anyummal sokat beszélünk, jó kapcsolatba vagyunk! apummal semmilyen kapcsolatba vagyunk, nem beszélünk, de nem is veszekszünk
2011. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat=)


én 15 vagyok és anyával szinte mindent megbeszélünk,régen sokat veszekedtünk de már középsuliba kerültem és megváltozott az életem is és énis.apával nem beszélünk olyan magánéleti dolgokat de vele is jóba vagyok=)

2011. jan. 16. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én alapvetően jóban voltam mindkettőjükkel, de ha a barátomra került sor, apu mindig bekattant. Ránknyitogatott, pedig csak beszélgettünk a szobámban, stb... De ha segiteni kellett, jófej volt, eljött értem este buli után, ilyesmik. De a magánéletem részleteit még anyuval sem beszéltem meg olyan részletesen, szerintem nem érdekelte olyan "barátnő" szinten.
2011. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Jóban vagyok mindkettőjükkel, de apu megkattan, ha fiúkról van szó... pedig mindegyikük csak haver, nem értem, miért nem lehet hagyni engem 2-3 fiúval DVDzni a szobámban. Anyuval tényleg mindent megbeszélek, neki a hatalmas baklövéseimet is el szoktam mesélni, segít kimászni belőle:) Akkor vesztem össze nagyon apámmal, mikor már majdnem összejöttem azzal a fiúval, akibe nagyon szerelmes vagyok. Elvette a mobilomat és lekoptatta a srácot-.-" Azóta még mindig haragszom rá egy kicsit.

13L

2011. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyuval sokkal jobb a kapcsolatom, neki szoktam több mindent elmondani, de azért nem mindent. Nekem is lehetnek titkaim. :)

Apuval kb. semmit sem beszélünk, nem részletezném miért...Ha mégis beszélünk, akkor is csak veszekedés lesz a vége.

15/L

2011. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anyuval kb napi szinten veszekszek, mindig haragszik valamiért, de inkább neki mondom el a bizalmasabb dolgokat. Apuval nem nagyon szoktam beszélgetni, max a macskákról meg kutyákról, meg, hogy kaptam-e jegyet aznap. Amolyan "apuci kicsi lánya vagyok", nagyon szeret engem, de néha úgy érzem magam mellette, mintha 4-5 éves lennék :D Apu mindent megvesz nekem, amit csak akarok, és ez tök jó, bár mások szemében elkényeztetettnek tűnhetek emiatt.


13,5/L

2011. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem apummal-meg anyummal is rossz kapcsolatba vagyok.Az nem kifejezés.Utálom mind a 2-őt.Sose foglalkoznak velem.17/F
2011. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Apukámmal úgy általánosságban jól kijövök, de hogyha valami olyan téma jön szóba, amiből az derül ki, hogy elmúltam már 10 éves, akkor apa nagyon hülyén viselkedik velem :8

Anyukámmal viszonylag jól megvagyok, csak női témákról nem tudok vele beszélgetni sajnos

13.5 l

2011. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!