Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lenne pár kérdésem szalagavató...

Lenne pár kérdésem szalagavatóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

22-en vagyunk az osztályban, ebből egy tanuló epilepszia miatt nem jár be, a másikkal meg senki nem akar majd táncolni. (Nem is akartuk, hogy végzős legyen). Tehát 20-an maradtunk. Ebből 7 lány, 13 fiú.

1. Keringőt ilyen esetben hogy oldjuk meg? És melyik a könnyebb - bécsi v angol?

2. Osztályprodukciónk mi legyen? Akiknek már volt, azok mit adtak elő?

3. Az utána lévő buliba (Rocky) ugyanabba a ruhába kell lenni vagy át lehet öltözni?

4. Szoktak rokonok is lenni ott? (az ünnepélyen nem a bulin)

Egyelőre ennyi. Köszönöm szépen a válaszokat! :)


2011. szept. 3. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Keringő: vagy két csoportban táncoltok, vagy azok a fiúk, akiknek nincs lány párjuk, hozzanak külsőst. Ez a második jobb, mert így együtt táncolhat az egész osztály.

Osztályprodukció: amit szeretnétek :) Mi countryt táncoltunk, de voltak olyanok is, akik egy egész jelenetet adtak elő, ilyen maffiózósat, az is nagyon tetszett.

A buliba természetesen átöltözhetsz, ha akarsz :)

Rokonok: persze, hisz ez az egész nekik szól :)

2011. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti normálisak vagytok? Mit műveltek azzal az egy szerencsétlen osztálytársatokkal? Ezt engedik nektek? Még jó, hogy nem ti döntitek el, hogy ki legyen végzős és ki nem! Ti mit képzeltek magatokról, úgy őszintén?
2011. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm. Jó, hogy említed! Azt hiszem unokaöcséméknek is úgy volt, hogy nem volt elég lány és egy lányra két srác jutott. Majd megemlítem Nekik.


Második: ha éppenséggel tudni akarod, az a lány mindenkinek a rémálma. Főként Nekem. Már kétszer összeverekedtem vele, szerencsére mindkétszer Nekem adtak igazat a tanárok. Barna bőrű, ápolatlan, büdös, írni sem tud helyesen, mindig azt lesi hol puskázhat, osztályfőnök is csak azért engedte át, mert felcsinálta egy 40 éves pali. Egyébként egész évben azt hangoztatta, hogy megy pótmeccsre, röhögött rajta, meg sem érdemelte tanár uram kedvességét. A fiuk közül nem hiszem, hogy lenne épeszű ember aki táncolna vele, lányok sem szívesen mennek a közelébe, meg fel sem fog lépni szalagavatón - legalábbis NAGYON-NAGYON remélem, nem akarom, hogy tönkretegye életem legszebb estéjét.

2011. szept. 3. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hová jársz suli? hanyadikán lesz a szalagavató? mert nekünk is a rockyban lesz utána a buli :DD
2011. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a fiúk hozzanak külsős párt maguknak,vagy szokás még,hogy az eggyel alattatok járó évfolyamból becsatlakozik pár lány.

2.Általában egy laza,sokszor vicces,az osztályotokra némiképp jellemző tánc szokott lenni.

3.Át lehet öltözni.

4.Az ünnepélyen a közönség a rokonokból,barátokból áll.


21/L


U.I.:Sajnos tudomásul kell vennetek,hogy a problémás lány is az osztálytársatok,ő is most végez,ha részt akar benne venni,akkor ez az ő szalagavatója is.Ha egyik fiú sem akar vele táncolni,akkor hoz egy külsős partnert magának.Nem tilthatjátok meg neki,hogy táncoljon a saját szalagavatóján,akár verekszik,akár terhes,akármi bajotok van vele.Azzal legalábbis nem szüntetitek meg a "problémát",hogy egy fiú sem kéri fel az osztályból.

2011. szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miskolc - november 25. A suli nevét nem mondom el, ha nem baj. :D És ha mondjuk olyan lesz, hogy osztfő jelöli ki a párokat és valamelyik fiú neki jut és az a fiú nem akar vele táncolni, akkor annak a srácnak legyen elrontva a szalagavatója?
2011. szept. 4. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy az ofő jelöli ki a párokat. Elég nagyok vagytok már, hogy magatok elintézzétek ezt.
2011. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem fogja az osztályfőnök kijelölni a párokat,még soha nem hallottam ilyenről.Egyébként lehet,hogy a terhessége miatt nem fog fellépni (vagy nem is tud),nem tudom hányadik hónapban van.


21/L

2011. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miért olyan titkos hogy nem mondhatod el a suli nevét?
2011. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak nem akarom. Ennyi. xD

A csaj meg már megszült, de olyan kövér mintha megint terhes lenne. o.O

2011. szept. 4. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!