Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondanál a kamaszodnak,...

Mit mondanál a kamaszodnak, ha megtalálod valahol, hogy emo? Mit csinálnál vele? Ha adnál neki büntetést, akkor milyet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 13:43
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Léccives segítsetek, mert a 12 éves lányom emo lett és nem tudom mit csináljak!!!
2010. aug. 23. 13:44
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

Semmit nem csinálnék vele. Ez egy stílus. Ha rocker lenne akkor is megbüntetnéd? Ráadásul lehet, hogy csak azért írta ki magáról mindezt, mert menőnek érzi, tartozni akar valahova.


Ha vagdossa magát vagy ilyesmi, akkor sürgősen elvinném orvoshoz és elgondolkoznék, hogy mit rontottam el. Ez esetben ugyanis a gyerek magányos, nem foglalkoznak vele eleget és így akarja magára felhívni a figyelmet.

2010. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Kinövi.


Anno én is feketébe jártam, az élet értelmetlenségéről hadováltam stb. Most meg tekintély- és törvénytisztelő átlagember vagyok.


Most kezdett kamaszodni, keresi önmagát. Ezért miért kellene büntetni?

2010. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy az emósok depisek, és mindenkivel veszekednek... Első válaszoló: Hát a párom szokott járni dolgozni és én otthon játszok a gyerkőcökkel, házimunkát végzek stb. De akkor mi lehet a baj?
2010. aug. 23. 15:23
 5/33 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Háát... Hallottam egy nőről, aki 37 volt és emo...
2010. aug. 23. 15:26
 6/33 A kérdező kommentje:
Ezt olvassátok el: [link]
2010. aug. 23. 15:28
 7/33 A kérdező kommentje:
Itt van még egy sokkoló : [link]
2010. aug. 23. 15:34
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
azert nem kell ennyire komolyan venni.Eloszor is elbeszelgetnek a lanyommal, hogy mit ert az alatt, hogy emo?Igy te is megtudod, hogy minek hiszi/mutatja magat.Az emo az emocionalis roviditese, tehat erzekkeny, szentimentalis.Vannak boldog emok is, nem kell rogton az elso remhirekbe belekepzelni a gyereket.Semmikeppen sem buntetnem, orulj, hogy csak emos.Van rosszabb is, hidd el!
2010. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszi... Megvárom, ameddig hazajön, mert barátnőjénél van
2010. aug. 23. 16:31
 10/33 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt csinálta ezen a gépen: [link]
2010. aug. 23. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!