Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol lehet kérni tisztasággyűrű...

Hol lehet kérni tisztasággyűrűt? Mi a szokás ilyenkor?

Figyelt kérdés
13 éves lányomnak szeretnék tisztasággyűrűt,de nem tudom,hogy ezt kérni kell valahol,vagy csak simán venni.És hogy milyen szokások tartoznak hozzá(utána van-e valamilyen családi összejövetel,vagy valami...)
2009. dec. 30. 11:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Mi az a tisztasággyűrű?Még soha nem hallottam róla.
2009. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
jaj, jesszus ezt ugye nem gondolod komolyan? Családi összejövetel... anyám, te nagyon ráérsz ilyeneken törni az agyad. Világosítsd fel a lányod, beszélgess vele, és akkor nem lesz ilyen hülyeségekre szükséged. Minden csak nevelés kérdése, a szex is.
2009. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%
2009. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%
úristen, te nem is vagy igazi anya... egy 13 éves gyerekkel olyan fogadalmat tetetnél, aminek csak felnőtt korban vannak következményei? és majd ha 18 évesen lesz egy igaz szerelme, egy komoly kapcsolata, akivel szeretne lefeküdni? pusztán azért nem teheti majd meg, mert te kislány korában ráhúztál valami gyűrűt, aminek akkor még nem is értette a lényegét? és ha megteszi, mi lesz? kitagadod a csládból? mellesleg az sokkal jobb lesz, majd hogyha megtartja a fogadalmát és a nászéjszaka után sírva rohan haza, hogy el akar válni? ha az én anyám lennél, letagadnálak...
2009. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
70%
ezt ne csináld! ebből tényleg lehet majd felnőttkori trauma! ne tedd meg ha neked fontos a lányod!
2009. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%
micsoda marhasag, te josagos isten....
2009. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 dóriyyi ***** válasza:
59%
Úristen ha ilyen szörnyű anyám lenne már elszöktem volna! Őszintén sajnálom a lányodat. Remélem nem találsz ilyen fa...ágot!
2009. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%
Szépen mondom..én is 13 vagyok ha az én anyukám is ilyen fas_ágal állna elő elszöknék..de komolyan ez olyan hüyeség engem anyuék ugy nevetek,hogy tudom mit szabad it nem..és szernted attól h van ilyen gyűrű kkor mivan
2009. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%

Még ha meg is csinálod, és "megesketitek", hogy házasságig no szex, szerinted mi lesz?

Engem speciel abszolút nem érdekelne a tiltás, ha úgy alakul, úgysem várok, pláne nem házasságig. :D

De még a "csakazértis" effekt is előjöhet, szóval nemhogy esküvőig vár, inkább elveszti az első szembejövő futóbolonddal, felvilágosítás hiányában terhes lesz, vagy nemi beteg... Tetszene? 14/L

2010. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%

Atyaég, ugye tényleg nem vagy szülő? :-O A válaszolóknak nagyon igazuk van. Azt szeretnéd, hogy ő ne szexeljen, hanem szűz maradjon házasságig? Miért is lenne az neked jó? Mert az, hogy neki b*szottul nem lenne jó, az biztos. Csak nemtán te is házasságig szűz maradtál? És mit fognak hozzá szólni a többiek, barátnői, stb? Meg ház ő maga mit szólna? "Anyámék megesketnek, hogy házasságig szűz maradok"? Család előtt? Mégnagyobb égést szeretnél szegénynek? Az esetleg nem jutott eszedbe, hogy inkább el kéne beszélgetned a lányoddal, és NORMÁLIS szokásokra nevelni(félreértés ne essék: a szüzesség megőrzése házasságig nem tartozik eme kategóriába)? Azt szeretnéd, hogyha majd szexualitásra kerülne sor(akár házasság előtt - mert bizony esélyes, hogy megszegi a "kis" korlátozásodat -, akár utána), akkor neki mindig az ugrana be, hogy valami rossz dolgot tesz, meg hogy nem természetes, normális dolog? Remélem a lányodnak több esze van, mint neked, és nem fog ilyenbe belemenni.


Amennyiben azért kérdezed, mert a lányod szeretne ilyet, mert az amcsiknál nagy divat; hát akkor fogalmam sincsen, hogy hol leet kapni, de szerintem magyarországon nem túl sok helyen. Családi összejövetelt ilyenért meg nehogy tartsatok, amennyiben szeretnétek fenntartani mások szemében, hogy "normális gondolkodásúak" vagytok.

2010. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!