Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tanár leakarja velem futtatni...

Tanár leakarja velem futtatni még egyszer a kuppert. Szerintetek is lekéne?

Figyelt kérdés

8 kört futottam, aztán mondtam tanár úrnak, hogy abba hagyom, fáj a hasam nem bírom. Aztán meg leültem, mert nagyon szarul voltam.

Azt mondta, hogy majd fussam le még egyszer, hogy meglegyen a 10 kör. Most két kör miatt fussam le?

Én tényleg nem akarok nyávogni, csak eléggé rám van szállva a tanár, mert mindig többet vár el tőlem mint amennyire képes lennék. Így is mindig töröm magam, mindig részt veszek órán mindenben, még sincs megelégedve velem.

Óra végén már sírtam is, egyrészt mert úgy fájt a hasam, másrészt mert már annyira elegem van belőle, hogy azt akarja, hogy olyan legyek mint a testvérem, azért hajt mindig. És nem csak a kuppernél.

Most meg szerintem azt hiszi a tanár, hogy egy apró hasfájás miatt hagytam abba a futást..


2011. okt. 25. 17:30
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
27%
puhány vagy.
2011. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%

Cooper amúgy, nem kupper :) kibírod azt a 12 percet, eddig senki nem halt bele - a tanárnak meg az a dolga, hogy edzze azt, aki gyenge, szóval jobb túlesni rajta

esetleg gyakorolhatnál egy kicsit előtte - neked is csak jobb, ha edzettebb vagy

2011. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hétvégenként szoktam futni, szóval szoktam edzeni.

Egyébként az a baj, hogy nem hinném, hogy erről lenne szó.. Mással nem foglalkozik. Van akit le sem szar, pedig állandóan felmentése van, a semmiért.


Elsőnek meg üzenném, hogy erre aztán tényleg nem számítottam, bár érdekelne, hogy miért vagyok puhány.

2011. okt. 25. 17:44
 4/27 anonim ***** válasza:
49%

13 éves lány vagyok,a cooperre van 15 percünk.21 kört futottam,pedig nem vagyok egy Iron Man.;)

Sőt,még vékony sem vagyok...:)

Legyen egy cél,amit kitűzöl.Engem MINDIG a lelkem visz tovább.És lesprintelek mindenkit ÖCSÉÉÉÉM :D:D

2011. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
25%

első vagyok.


Azért vagy puhány mert "fáj a pocim nem tudok futni".

Egyébként fiú vagy?

2011. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Mi -4 fokban futottunk coopert,és utána majdnem a fél osztálynak tüdőgyuszija lett://

De amugy én 8kört futottam:$

És én nem sportolok semmit szal sztem te is kibirod:DD

2011. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Remélem következő életedben lány leszel és úgy fogsz görcsölni mint én!

További szép napot.

2011. okt. 25. 17:59
 8/27 anonim válasza:
19%

csinos vagy?


Ha igen, akkor bocsánatot kérek.

2011. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Hány km az a 8 kör?

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:54

A cooper 12 perc szóval ott valami bug van.

2011. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Azt megnézném azt a 21 kört:) üzenném annak a lánynak ha még olvassa,hogy egy kör hány km??


Amúgy nem vagy puhány,ha fáj akkor fáj ez van. Nem muszáj lefutnod,de megpróbálhatod.

2011. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!