Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok ennyire érzékeny? :/

Miért vagyok ennyire érzékeny? :/

Figyelt kérdés

8.as vagyok ,, és sokszor sírok.. van amikor az osztály előtt is, apróságokon.Sokszor nem értem magam, tisztában vagyok azzal hogy ez gáz meg minden,de nem tudok ellene mit tenni. Miért van ez ?

14l


2011. jan. 26. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Elárulom, kamasz vagy. Ilyenkor mindnekinek fáj a világ és semmiségeken tud sírni.
2011. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én kilencedikben elsírtam magam az egyes matek doga miatt :$ de mindig is érzékeny voltam, bár azért mostanra már "edzettebb" lettem (: 17/L
2011. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok....elég sokszor kiborulok
2011. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

van ilyen.

nincs valami baj (nagyobb baj) az életedben?? :S

2011. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok 8.-os és néha én is úgy érzem ok nélkül tudnék sírni eddig mindig nevettem de mostanában csak szomorkodom. De hát ez jellemző a kamaszokra, nem?
2011. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is most vtam nyolcadikos. Én osztály előtt sose sirtam, illetve csak mikor utolsó nap képek lettek levetitve osztályról meg ballagáson mikor a mi termünkbe sétáltunk. De egyébként ballagáson is végig mosolyogtam, meg unokatesom oda akart hozzám jönni és beálta vele az első sorba és még neki vágtam pofákat meg nyujtogatta rám a nyelvét és azon nevettem (persze nem hangosan). De egyébként meg a micimackón is elsirtam magam mikor a Zelefántnak hiányzot az anyukája, meg ballagás után is este több mint gy óráig zokogtam az ágyamon a kispárnámba. Meg van h csak kiborulok, vagy elkezdek vmin gondolkozni. Vagy sajnálom h vmi ugy történt, meg h semmivel nem tudok változtatni, meg mikor félek h elveszitek vkit mindig csak sirni tudok, de ugy h be se tudom fejezni csak ha elmegyek aludni.
2011. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!