Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnaptól olyan furán érzem...

Provokativ88 kérdése:

Vasárnaptól olyan furán érzem magam. Rosszullétek jönnek rám éjjel. Hányinger, illatokra érzékeny vagyok. Es aludnak legszívesebben. Lehet Babank lesz?

Figyelt kérdés
Csak egy ami zavar h ment hasam is.Párommal nem védekezünk, hanem megszakítsuk.Szóval benne van pakliba a baba, amitől nem félünk. Csak h ment a hasam egyszer kétszer az lehet terhességi tünet egyike?
2011. nov. 2. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább gyomorrontás...
2011. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meglehet.köszi valaszod..
2011. nov. 2. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:
A hasmenést még nem hallottam a terhességi tünetek között, de hát ki tudja. Mikor kellene megjönnie?
2011. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy baba van a dologban.De a hasmenés nem tartozik a tünetei közé.Egyébként késik a menstruációd?
2011. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
harom 7 mulva.... en se halottam rola meg,azert irtam ide hat ha volt valakinek ilyen tapasztala. gyomorontasra meg azert nem gyanakszom mert nem ettem ossze semmit sem.
2011. nov. 2. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért ha 3 hét múlva kell csak, hogy megjöjjön, én korainak tartanék minden terhességi tünetet, bár ki tudja.
2011. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tehát kb egy hete jött meg utolára akkor?akkor vagy nem volt azóta MÉG peteérésed,vagy megjött,de ennek ellenére terhes vagy...ha mégse gyomorrontás,akkor nem fog ez mulni,de vegyél egy tesztet.
2011. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ma minden esetre veszek tesztet patikaba,mert jobb tudni. es kb hanynap mulva jelenkeznek tunetek?gondlom ti mar tapasztaltabbak vagytok.:)
2011. nov. 2. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Az hogy kinél mikor jelentkeznek a tünetek az változó.Nekem nem volt semmilyen tünetem azon kívül hogy nem jött meg.A 10.héttől kezdődött a hányás stb.
2011. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az elmaradt mensi után egy héttel kb.
2011. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!