Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már most rosszul vagyok,...

Már most rosszul vagyok, sírok a gondolattól, hogy el kell ballagnom ebből az iskolából, ettől az iszonyatjó osztálytól, akiket imádok. Lehet a ballagásra valahogy készülni? Végig fogom bőgni az egészet, az 100%.

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

eddigis használjátok ki,csak ez a tanácsom.

ezen nem változtathatsz... (más is szokott sirni:) )

szal. menjetek el hétvégén (akár az egész osztály ) bulizni.

és még egy: nagyon sok osztályt lehet nyáron látni balcsin ,mint barátok. gondolj bele,az iskola nem választ el titeket.csak rajtatok mulik.ha tényleg megbizhato,kedves az osztályos,valószinüleg benne lesz.:)

sok sikert! :)

2011. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, erre nem tudok mit írni.


Van ilyen, el kell fogadnod. Én is teljesen kész voltam a ballagástól, sírógörcsöt kaptam, nem tudtam abbahagyni a bőgést.Az egész nyáron sírtam, de túléltem. NEhéz volt az első pár hónap, ilyenkor még jobban hiányoztak a többiek, de el fog múlni.

Higgy nekem, tapasztalat.


16/l

2011. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Már előre félek a ballagástól, mert imádom az osztályom, de nekem szerencsére van még másfél évem :) [7.-es vagyok]
2011. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát örülnék neki ha nekem ez lenne a problémám :P Pont fordítva...Alig várom a ballagást!Az új sulit!Már nem bírom ezt a borzalmas osztályt :S ...

Csináljatok sokmindent addig is együtt.De mert elballagtok attól még találkozhattok utána is :)

2011. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%
hát gondolom elballagtál. :) milyen volt?
2015. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!