Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan koptassam le finoman,...

Hogyan koptassam le finoman, úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Van az évfolyamon egy srác (most legyen B), aki tök aranyos, nagyon jó gitáros, szoktunk együtt gyakorolni, jó haver. Mostanában viszont elkezdett udvarolni... De nekem egy másik fiú tetszik(legyen K), aki B teljes ellentéte, nincsenek is jóban én viszont már majdnem járok K-val. Egyik nap B-vel vártam a buszt egy jó hülyülés után, épp akkor ért oda K, megöleltük egymást, én viszont a válla fölött láttam B arcát és azóta nagyon rosszul érzem magam. De én K-t szeretem, B-t is, de őt mint barátot. Már megmondtam neki, hogy nem akarok többet barátágbál, ebből viszont az lett, hogy köszönésen és zenén kívül másról nem beszélünk. Mi legyen? Nem bírom kiverni azt a szomorú arcot a fejemből...

13L


2011. jan. 30. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

K=Karcsi(Károly)

B=Béla



(B+K)/2<K2 = 13l->MEMORIA(DELETE)

2011. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj te NEM vagy hibás,megölted a fiút aki tetszik neked,szerintem ne legyen lelkiismeret furdolásod..
2011. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

OFF:

utolsó gondolom azt akartad írni,h megölelted xD


kérdező:én megpróbálnék beszélni még B-vel igaz te meár megpróbáltad,de nekem más ötletem nincs :|

2011. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:(
2011. jan. 30. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ő szeret akk ez nem lesz csak barátság bocsi de ezt gondolom

én is ilyen helyzetben vagyok csak én z exemmel h én legalább barátságot akarok de ő köszönni se köszön szal beszéld meg vele nehogy így járj

sok sikert

és grat K-hoz :D:D

2011. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!