Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le "MSN-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le "MSN-es udvarlóimat", hogy ne bántsam meg őket?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon sok fiú vett fel msn-re, és hajtott rám. A legtöbben talizni akarnak, de én nem akarok talizgatni velük, mert félek is (merthogy még sosem láttam őket), meg nem lenne semmi értelme, mert nem jönnek be. Persze jól esik, hogy a képeim alapján bejövök nekik, de akkor sem... Hogy tudnám lekoptatni őket úgy, hogy ne bántsam meg őket?

16/L


2009. ápr. 14. 19:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Az még belefér, hogy azokkal talizok, akik már láttak élőben is, és úgy hívnak el talira, mert róluk már naggyából el tudom dönteni, hogy milyenek és mi telik ki tőlük.:)
2009. ápr. 14. 19:43
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerü a válasz: töröld vagy tiltsd le öket :D

De a legegyszerübb ha mindkettőt alkalmozod :D

2009. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Mindig csak az MSN.Azon túl is van élet!Ismerkedj élőben,akkor tudod,hogy kivel akarsz elmenni randizni.Ezeket a srácokat meg töröld a partnereid közül,ha nem ismernek akkor ne érdekeljen,hogy megbántódnak.Próbálkozzanak szemtől szemben.
2009. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkivel udvariaskodni,megmondod kerek perec,hogy mi a szitu,és itt a vége fuss el véle.Amúgy meg nem te vagy az egyetlen szerintem akit be akartak fűzni,nem fognak megsértődni.
2009. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedj a való világban és tiltsd le őket.
2009. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Vagy egyszerűen rejtsd el a az MSN címed a közösségi oldalakról. Miért lehet őket látni, ha nem akarod, hogy felvegyenek?


Nani

2009. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani hogy kiköttetjük a netetXD, és letiltom őket
2009. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

hát köszi annak, aki segített.:D Én ismerkedek a való világban is... és a közösségi oldalakon kinn van az msn-címem, mert vannak fenn azon az oldalon olyanok is, akik nagyonis bejönnek.^^ és ha nem lenne kinn a címem, akkor nem vennének fel.:)

törölni azért nem akarok, mert köcsögnek tartanának, aztán elterjesztik, h milyen köcsög vagyok.:D volt már rá példa, h járni akart velem egy srác (akit látásból még ismertem/ismerek is!), és megmondtam neki, h nem az esetem, de még utána is írogatott, meg minden, aztán letöröltem, és elterjesztett rólam a faluban minden félét.:S azóta nem nagyon törölgetek. bár így is megteheti bárki, h terjeszt rólam dolgokat, de így nincs okuk rá.

2009. ápr. 14. 20:54
 9/19 A kérdező kommentje:
Meg néha jó is belük beszélgetni, meg legalább nem uncsizok... de mikor már 1000x írják, h "teccesz nekem nagyon, járni szeretnék veled, neked mi a véleményed rólam?", akkor nagyon tudom utálni őket.:/ de van, aki nem folyton erről beszél, és tud normálisan is viselkedni.:D
2009. ápr. 14. 20:56
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Az msn egy nagy baromság, azok akik ott nyomulnak félnek megszólalni a való életben, magyarul önbizalomhiányoask, ennyi
2009. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!