Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan koptassam le, hogy...

Hogyan koptassam le, hogy értse de ne bántsam meg? Külföldi szegény:/

Figyelt kérdés

Van egy új srác az osztályunkban, szünet előtt egy héttel jött, kínai, és mellettem ül. Ez eddig oké, rendes, nagyjából beszél magyarul is, még viccelődik s néha, jófej:)Ez eddig oké, de a fiúktól visszahallottam, hogy tetszem neki, megtudta, hogy tudom, és be nem áll a szája órán. Csacsog, csacsog, és azon kapom magam, hogy még mindig:S Volt, hogy csak rajzolgatni akartam, vagy figyelni, esetleg felírni valamit, de ő csak dumál vagy lesi a fejemet. Persze, segítek neki, ha nem ért valamit, ezért is ültették mellém, mert osztályelső vagyok angolból, de kicsit már sok.


Hogyan koptassam le úgy, hogy értse is de ne bántsam meg?


13L


2011. ápr. 26. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha dumál csak tedd a szádra a kezed hogy csstt figyelj oda! bökj a fejeddel a tanár felé és mosolyogd el magad, hogy így nem tudsz figyelni, és ha csacsog tovább cska nézz rá cssstt és mosolyogj, ha be nem áll a szája továbbr ia mond meg neki hogy figyi lécci ne ebszélj nem tudok figyelni de szünetbe beszélhetünk..

amúgy meg tök aranyos lehet, ne koptasd le bunkón! :)))

2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ő még nem tudja, miért fél tőlem pár fiú:S Mert ha nem vagyok teljesen, halálosan belezúgva akkor bizony csíp a nyelvem rendesen, és sajnos csak utólag szoktam észrevenni:P
2011. ápr. 26. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor embereld meg magad.találd ki mit mondasz előtte.
2011. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy figyeljen órán, vagy legalább téged hagyjon, mert nagyon fontosak a jegyeid...

Aztán, úgy tudod "lekoptatni" ha megjegyzést teszel, a "barátoddal" kapcsolatban... pl felhozod, h alig várod, hogy lássad...

2011. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik, hogy én foglalt vagyok:/
2011. ápr. 27. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor beszeld meg vele, hogy neked van parod, es nagyon szereted, de szamodra o csak haver... adj idot, es teret neki, hogy megszokja...
2011. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisz1998 ***** válasza:
Mond hogy utálod a ferdeszemüeket lol
2011. máj. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nem mondom, mert apai ágon részben mongol vagyok:D
2011. máj. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!