Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért baj ez apámnak?

Miért baj ez apámnak?

Figyelt kérdés

a szüleim elváltak már rég.apa mindig a barátaimról kérdezősködik és a múltkor mondom,hogy nekem inkább fiú barátim vannak.erre apám totál kiakadt!!!

de csak azért barátkozom velük,mert nekem ilyen plázacica oszt.társaim vannak én meg egyáltalán nem vagyok olyan mint ők

a fiúkkal meg tök sokat hülyülök,de téllég csak barátok vagyunk semmi több


anyának semmi baja velük,de apám.....


miért????


2011. febr. 2. 13:41
 1/10 anonim válasza:
100%
Jajj ... hát szerintem apukád félt hogy nem leszel továbbra az ő kicsi lánya! És ő azt hiszi hogy téged már a fiúk érdekelnek és nem vagy a lánykokkal és ő ezt ugy fogja fel hogy te nem szeretsz lánykokkal lenni hanem a fiúkkal és félt kiengedni a családi "fészekből"
2011. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!!

de nem tudom,hogy miért aggódik ennyire értem????

már anyával 12 éve elváltak azóta csak kéthetente találkozok apával

2011. febr. 2. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány éves vagy?
2011. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak, apák férfi ésszel gondolkodnak. Így valószínűleg már látja maga előtt a barátaidnak nevezet fiúkat, ahogy utánad csorgatják a nyálukat, és félt tőlük. :D
2011. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ugyan ez a helyzet, csak nekem egyikük több, mint barát, ez se tetszik apámnak:P Szerintem ne törődj vele, majd beletörődik.

13L

2011. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ja a korom: márciusban leszek 14 éves

köszi a válaszokat!!!!:DD

2011. febr. 2. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

rövid válasz:

Azért,mert ő is apából van.


:))

2011. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Apukád szeret és félt. Mondd meg neki, hogy ők csak barátok, mert a lányok libák, és nem akarsz közéjük tartozni :-)
2011. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nah, az én apám ennek szöges ellentéte volt. Marhára leszarta, hogy ki hogyan bántott meg. Az apukád előtt nem muszáj feszegetni ezt a témát. Csak arra válaszolj, amit kérdez. Ha úgyis csak 2hetente találkoztok, nem muszáj minden lépésedről beszámolnod. Egyébként meg már előttem is elmondták, hogy aggódik érted, és EZ NORMÁLIS.
2011. febr. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat:D
2011. febr. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!