Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsássak meg apámnak?

Bocsássak meg apámnak?

Figyelt kérdés

tegnap rosszul voltam,menni is alig bírtam,erre hazajött és elkezdett velem ordibálni hogy miért nem halásztam ki a medencéből a szemetet.

erre mondtam neki hogy elfelejtettem.

erre azt mondta,hogy akkor ő majd megcsinálja.és utána elkezdi nekem hogy tedd már arrébb! és nem tudtam hogy mire gondol,erre azt hittem arra a vödörre mondja ami ott volt a medence mellett.erre azt arrébb tettem és elkezdett verni a szűrőnek a szárával (ami vasból van) hogy én milyen egy mocskos kis szemétláda vagyok,meg egy lusta disznó

aztán ilyen este 6 felé mentek fürdeni apám meg a 4 éves unokahugom,és már bent ültünk a medencében,mikor átjötta szomszéd,és elkezdett beszélgetni apámmal.

unokahugom meg elkezdte csapdosni a vízzel apámat,ő meg azt hitte hogy én voltam,ezért odajött és rámcsapott egy csomó vizet,aztán beleakart fojtani,eztán erőből ráütött a fejemre.

és azóta fáj a fejem

és azt nem értem hogy folyton ver,minden kis apróságért,de máskor meg kedves.

most megbocsássak neki?

meg a másik az hogy mit tegyek?

mert orvoshoz nem engednek el mert félnek nővéremék hogy elmondom az orvosnak hogy apám vert meg,azt meg csak nem mondhatnám az orvosnak hogy pl azért van agyrázkódásom,mert elestem o.O


2011. aug. 25. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de családon belüli erőszak vádjával nyugodtan fordulhatnál a rendőrséghez is, főleg ha vannak látható nyomai annak, hogy vernek.

Anyukád ilyenkor egyébként mit szokott tenni?

2011. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Hány éves vagy?
2011. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

13

és lány vagyok

bár most szerintem nem nagyon látszik bár volt már olyan hogy régebben apám megvert és másnak a suliba kérdezgették az osztálytársaim,hogy mik azok a kék foltok rajtam :/

anya meg csak annyit mondott apámnak hogy szégyelje el magát

2011. aug. 25. 11:41
 4/16 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon durva én tuti nagyon meg sértödnék.

szerintem is mehetnél rendörségre.

nekem is van egy haverom akinek az apja ilyen nagy állat utálják is a tesóival.

2011. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de a rendőrségre meg azért nem akarok menni mert így is van egy csomó adósságunk és ha apámat lecsuknák,anya egyedül nem tudja fizetni a számlákat ..
2011. aug. 25. 11:47
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Kérj segitséget de azonnal beszélj egy tanároddal hogy segitsen mert ez meg ez történik veled.13/L
2011. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

de a tanárok meg mit tudnának csinálni?

meg a másik az hogy a tanárokkal nem merek beszélni mert a suliba az összes tanár olyan hogy szerintem ha elmondanám,egy nap múlva az egész iskola tudna róla

2011. aug. 25. 11:51
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak most mondtam egy példát hogy tanár de akkor igy irom: beszélj egy megbízható felnőttel aki képes rá hogy segitsen.
2011. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy nincs kivel beszélnem :S

mert volt olyan hogy apám megvert mert elfelejtettem kivinni a cipőmet a helyére,és utána napokig fájt az állkapcsom,és mondtam nővéremnek hogy elkisér e az orvoshoz erre azt mondta,csak akkor ha nem mondom meg az orvosnak hogy apám vert meg

szóval mostmár benne se tudok bízni

2011. aug. 25. 11:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok én meg fenyegetném ha egy ujjal is hozzád nyúl még egyszer mensz a rendőrségre.
2011. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!