Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » "Mi leszel, ha nagy leszel? "...

"Mi leszel, ha nagy leszel? " Melyik tantárgy (ak) a kedvence (i) d, és melyiket utálod? Mikor döntötted el, hogy az leszel, ami? Milyen (volt) az átlagod általános iskolában?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 20:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

utolsó mondjuk úgy, hogy nem vagyunk lusták kétnaponta félórát tanulásra szánni -.- ugyanis általánosban ennél több nem kell az 5,00 átlaghoz...

A 3.4 az pedig elég gáz 7.-ben, most 8.-os vagyok, nálunk tavaly ennyi volt az átlaga a legrosszabb tanulónak, pedig nem vagyunk valami különleges iskola tele okosokkal....

2012. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kétnaponta fél óra? Na takarodj! A lepontozók kapják be. Az iskola meg semmit sem ér számomra szóval nem sértettél meg.
2012. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Amúgy én 30-ból kb. a 24 körül vagyok szóval egyáltalán nem a legrosszabb. És nem is rossz iskola a mienk. 5.000000000 átlag egy abszurdum:D Nekem még alsóba se volt ennyi.
2012. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!