Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Az általános viselke...

Kamaszok! Az általános viselkedés mellett nem fura, hogyha találkoztok egy-egy emberrel, akit ez hidegen hagy?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy diszkó zene, mindig a legújabb divat szerint öltözködés, cigi, alkohol, bulik, nagypofájúság. Meg, hogy engem ez nem érdekel, más a stílusom, és nem fogom felvenni a környezetem miatt. Ti, ha találkoztok egy ilyen "nem átlagos" tinivel, mit gondoltok róla?

Most megyek 9. osztályba, de már az előző suliban is voltak ebből bajok, hogy nem követem a tömeget.


2011. aug. 18. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az a lényeg sztem elfognak fogadni csak ne úgy állj mindenhez hozzá te sem,hogy ez nincs ínyedre a poénokat is értsd kedves legyél és semmi bajod sem lesz :D
2011. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok,mint te.Nem járok bulizni,nem iszok,nem cigizek,jóformán otthon vagyok mindig,mikor az osztálytársaim közül majdnem mindenki bulizik. 11-es leszek gimiben,és általánosban is ez volt,h cigi,buli,pia,de ott találtam magamnak olyan barátot,aki olyan volt mint én,csak ugye ha nem jött suliba,akkor egyedül voltam,ez nem volt valami kellemes,mert senki sem jött oda hozzám beszélgetni. Mikor gimibe mentem,féltem h megint ez lesz,de szerencsére már több olyan barátot találtam,akikkel jól elvagyok,nincsenek benne ilyen durvább dolgokban,meg am a cigisekkel is lehet beszélgetni,csak nem úgy viszonyulnak hozzád,mint egy osztálytárshoz,hanem mint egy átlag alatti senkihez,mintha ők lennének mindennek az Ura,menőznek stb... Osztálybulikon is azt mondják h csak mi legyünk,csak osztálytársak,senki olyan,akit nem ismerünk,erre meg jönnek barátok/barátnők/végzősök,és csak isznak,cigiznek,és a végén a földön fetrengenek..na én erre nem vagyok kíváncsi,ezért is nem járok osztálybulikra...de így viszont mégjobban kirekesztődöm,mert h nem megyek el...
2011. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Lassan több van a "magadfajtából" (bocs, ezt tényleg nem bunkónak szánom, csak nincs rá jobb szó), nézz csak körül gyakorikérdéseken. Egyébként én sem vagyok a nagyon bulizós diszkópi..a, de mégis... Szóval, ha elfogadsz másokat, akkor nem lesz belőle gáz, viszont ha fujjgosz, nyávogsz, másról sem bírsz beszélni, mint hogy te mennyivel másabb (jobb) vagy azoknál, akik nem olyanok, mint te, és mi lesz belőlük, hogy lehetnek ilyenek a mai fiatalok, és mennyire el vagy te ettől keseredve, belőlük nem lesz soha semmi, és mögötte ott van, hogy te csinálod jól és kövessen téged mindenki, veregessék meg a buksidat, akkor valószínű nagyon utálnálak, ahogyan mások is. Egyébként én elfogadom mások véleményét, nem azt mondom, hogy én vagyok a példa, sőt! Csak azzal lehet flb*szni (már bocsánat) az agyamat, mikor valaki beleugat az életembe, hogy márpedig azt így meg úgy, és ő ez meg az, és én hogy képzelem, mert hogy ő sem, és hát ő mennyire nem ilyen... Na, szóval ha ezt elkerülöd, akkor szerintem segáz. Ne helyezd magad se föléjük, nekik sem kellene lenézniük téged, hanem egyszerűen egyenrangúak vagytok, más iránt érdeklődtök, ennyi. :)

Különben te még normálisnak tűnsz azokhoz képest, akik Gyakorin verik magukat, hogy ők mennyivel különbek...

Ennyi voltam, tényleg senkit nem szeretnék megsérteni, szóval ha nagyon bunkónak találod a válaszomat akkor ne haragudj, csak kicsit unom már, hogy anonim oldalon engem azért nem fogadnak el olyannak, amilyen vagyok, mert néha teszek "rossz" dolgokat, és elmondom a véleményem, bármi legyen is az.

Ja, még valami gyorsan: vannak barátaim, akik teljesen ellentétesek velem. Nekik max. nem mesélem el a dolgaimat, hogy ne vesszünk össze azon, hogy miért ítélkezik, de attól még jól kijövök velük.

14/L.

/Igen, légyszi, szóljatok már le a korom miatt, hogy mit pattogok én itt ilyen fiatalon, mit képzelek magamról, mennyire félre lettem nevelve.../

És sajnálom, ha a válaszom provokatívra sikeredett, senkit nem szeretnék megbántani, és of course a régi közhely: Kinek nem inge, ne vegye magára... És tényleg igaz, viszont aki felismeri magát, az legyen olyan kedves és priviben hőbörögjön, ne itt, szívesen válaszolok a kérdéseire. Köszipuszi.^^

2011. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előzővel egyetértek, ha te nem piszkálsz ezzel másokat, akkor nem lesz problémád, de ha dicsekedni akarsz azzal, hogy te milyen jó vagy, az senkinek nem fog tetszeni. (Nem mondom, hogy ezt csinálnád, nem ismerlek :)).

Másrészt lehet én járok túl jó suliba vagy nem tudom, de azért nálunk ennyitől nem számít valaki "nem átlagosnak". Pl. vannak akik menőbben öltöznek, mások meg nem, mindenkinek a magánügye. Vannak, akik cigiznek és olyanok is, akik minden héten hullarészegek, mégis némelyikkel tök normálisan el tudok beszélgetni, pedig most ittam először (mindjárt 17 leszek), nem cigizek, nem járok bulizni.

2011. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
15:21: teljesen egyetértek veled :)
2011. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bulizok, nem követem a divatot, nem hallgatok fluort meg SP-t ami szintén a divathoz tartozik, nem csak a converse létezik nekem (ez is a divathoz tartozik), nem viselek csőgatyát (divat), nem cigizek, nem iszok alkoholt.


Én metált hallgatok, nem csőgatyában járok mindenhova mert egy sincs, nem Conversben hanem Lacosteban járok, Az egyetlen ital amit iszok és nem víz meg ilyesmi az a Cola és Pepsi.



Amúgy azt gondolom róla: átlagos. Nagy feltételezés mi? :D

2011. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

most mivanbenne? semmi különös egy ilyen ember, rám is sokszor érdekesen néznek mert fekete csőgatya converse kombóhoz nem atompink pólót veszek fel hanem Slipknot-osat és gatyaláncot, de közbe nemcsak metált hallgatok hanem dubstepet meg house-t is és járok koncertre is meg diszkóba is

mégis befogadtak

14/f

2011. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is ilyen vagyok és szerintem nem fogok sokat változni. Eddig 1! hozzám hasonlóval találkoztam, vele elég jóban is vagyok. Akik ez miatt lenéznek, azok bekap6ják. Ennyi!
2011. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, srácok!

Nem fújogok másokra, sok barátom ilyen, és nem romlott meg emiatt a kapcsolatom, csak szorosabb is lett, mert az elmondásuk szerint nem sokan hagyják őket békén amiatt, amit csinálnak... de mindegy. Szóval elfogadom, hogy másoknak mi a jó, csak akiket én ismerek, lenézik azt, aki nem követi a szellemiségüket.

Mindegy, új suli, új emberek, majd kialakul :)

Ment nektek a zöld mancs.

2011. aug. 20. 02:00
 10/12 anonim válasza:
21:19 mintha én írtam volna;)) 14/L
2011. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!