Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem értik meg a barátaim...

Miért nem értik meg a barátaim hogy ettől nekem nem lesz jobb? És miért nem hallgat rám a barátnőm?

Figyelt kérdés
Eléggé önbizalomhiányos vagyok (egy barátom szerint ez már beteges) de a legtöbb barátom (a lányok mind, ill. az idősebb fiúk) mind azt mondják hogy milyen szép vagyok, facebookon is a képeim 90%ához odaírták és tökre kiakadtak amikor levettem a képeimet, mert egyrészt idegesített hogy írogatták hogy "ne írj hülyeséget, igenis szép vagy", meg "gyönyörű vagy, úgy irigyellek", stb. Annak ellenére, hogy a legtöbb barátom szerint szép vagyok, én szabályosan undorodom magamtól. Tükörbe se szoktam nézni mert elsírom magam... Hétvégén egy barátnőmmel csináltunk közös képeket, azt mondta hogy azokat rakja fel, amelyikeket én is szeretném, ehhez képest felrakta mindet. A legeslegundorítóbbat ami rólam van, kirakta profilképnek. Hiába könyörgök neki, hogy vegye le azt a képet, nem hatja meg. Folyton az jár a fejemben, hogy aki nézi azt a képet, csak elröhögi magát rajtam, de ő ezt nem érti meg. =S Mit csináljak?
2011. febr. 2. 20:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
képet küldesz? megmondom én az igazat
2011. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés és különben se akarom hogy idegenek bámuljanak és röhögjenek rajtam.
2011. febr. 2. 20:37
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Küldenél képet magadról? Meg tudnám mondani, milyen vagy :)
2011. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

De ezek szerint valamiért meg akarsz győzni másokat, hogy te igenis csúnya vagy, pedig ezt semmi sem bizonyítja. Mit nem szeretsz magadon?


második

2011. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor neked is: NEM ez volt a kérdés és nem akarom hogy idegenek bámulják azt a ronda pofámat
2011. febr. 2. 20:40
 6/25 A kérdező kommentje:
Az arcomat nem szeretem... Meg hogy széles vagyok (csípő.derék egyaránt)
2011. febr. 2. 20:40
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azon röhög mindenki, hogy rondának tartod magad, miközben SZÉP vagy..!!!! mint a tesóm, komoylan mondom
2011. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igazából nem röhögnek... Vagyis nem tudok róla, de biztos hogy valaki röhög rajtam. :S
2011. febr. 2. 20:42
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazából fel kéne ébredned abból a mély önsajnáltatásból ahova süllyedtél aztán kész...
2011. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így. :S Rondának és kövérnek tartottam magam. És sajnos anorexiás lettem. Kórházban majd a pszichológusnál kötöttem ki. Azóta nőtt az önbizalmam bár még mindig kiakadok ha lefényképeznek a tudtom/engedélyem nélkül. Nekem az segített nagyon sokat hogy amikor arra gondoltam hogy rajtam röhögnek akkor én rajtuk röhögtem. :)
2011. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!