Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Apukám megöl. FONTOS!

Mit tegyek? Apukám megöl. FONTOS!

Figyelt kérdés

Reggel vonattal mentünk, mert osztálykirándulás volt. Az állomáson még álltunk egy ideig, de nem volt úgy hely, hogy elfértünk volna mind a barátaimmal, hát én beleültem egyik fiú barátom ölébe, akiről apukám is sejti, hogy több, mint barát. Apukám is azon a vágányon várta a vonatát és látta, hogy ott ülök és nevetek:) Aztán lehívott a vonatról és kaptam egy alapos fejmosást, hogy ő nem így nevelt, stb., de nem nyúlt hozzám a srác, csak ültem az ölében. Mi baja volt? Sose kiabált velem eddig:S

13L


2011. febr. 2. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

fiú – apa, van barátnőm

apa – az jó! aranyos csajszi?


lány – apa, van barátom

apa – oh, nem, nincs! *feltölti a gépfegyvert*

2011. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Talán apukád azt hitte már több van köztetek, és nem örülne, ha a "kislányának" barátja lenne. Szerintem attól félt, hogy azzal, hogy egy fiú ölében ülsz, azt a látszatot kelted, hogy "könnyen kapható vagy", ő pedig félt téged!

És ne gondold, hogy ő sajnálja tőled a szerelmet, vagy a kapcsolatot! A szülők a csalódástól féltik a gyerekeiket, és attól hogy olyan dolgot tesznek, amit később megbánnak.

Apukád egészen biztosan jót akar neked! Mond meg neki, hogy nincs semmi köztetek a fiúval, és kérd meg, hogy bízzon benned, nem fogsz szégyent hozni rá, és nem csinálsz butaságot.


(Nekem összesen két pasim volt életemben, a második a férjem, és a második babánkat várjuk:D. Pedig nem voltam szürke kisegér, mindig népszerű voltam, és sokat szórakoztam. Pont attól vagyok értékes a férfiak szemében, hogy csak kettőnek adtam oda magam, és ezzel a saját szememben is sokat érek;)).


Okos lánynak tűnsz, nem lesz gond, csak ne mindig az érzelmeid vezessenek:). Apukádnak meg ígérd meg, hogy őszinte leszel hozzá, és ezt tartsd is be, mert te is jobban jársz, mintha nem bízik benned, és rád telepszik.


23L

2011. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
és ehhez mért kell azt írni,hogy megöl? ülj le vele és beszéljétek meg normálisan
2011. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Hát igaza van, nálunk nem igazán volt szokás/illik olyan fiú ölébe ülni, aki nem a párom, de én már 20 felett vagyok mégse ülök más férfiak ölébe. Ha nem kaptál volna fejmosást, lehet legközelebbi osztálykiránduláson már azt is természetesnek vennéd, ha egy ágyba feküdnétek, így legalább lehet elgondolkozol.
2011. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne írj már badarságokat, hogy meg fog ölni. Viccnek is rossz, meg feltűnési-viszketegségű-lány kommentjének is.


Ha hazaértél, mondd meg apukádnak, hogy 'apa, beszélni szeretnék veled' és beszélj vele, hogy nem volt semmi, csak az ölébe ültél, és nem is volt több. Viszont tetszik.

Apukád csak félt és szeret téged.

2011. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindig is apuci pici hercegnője voltam, ezért nehéz neki nagyon...
2011. febr. 3. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

utolsó előtti: bár igaz én fiú vagyok, velem is volt ilyen, hogy szintúgy kirándulás: és a lány az ölembe ült, pedig csak jóba voltunk....és egy ágyban is feküdtünk...és húúú meg haaaaa...nem volt semmi rossz. Csak megöleltük egymást és úgy feküdtünk a takaró alatt :)

Ez volt 2,5-3 éve egy osztálykiránduláson!

16/F

Apud tényleg kiakadt eléggé, az apák általában féltik ilyen téren a lányukat

2011. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mindig is apuci pici hercegnője voltam, ezért nehéz neki nagyon..."


Ezzel szerintem minden apuka így van. :) Ne aggódj, ha nehezen is, de majd belátják, hogy az ő "kicsi" lányuk szépen lassan felnő (bár addig még lehet egy-két konfliktus).


Én is azt tanácsolom, hogy beszéld meg vele a dolgot, és légy higgadt(még ha kiabál, akkor is). Ha látja, hogy kellőképpen őszintén és talpraesetten viselekedsz, bízni fog benned. Nyugi! :)

2011. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"(Nekem összesen két pasim volt életemben, a második a férjem, és a második babánkat várjuk:D. Pedig nem voltam szürke kisegér, mindig népszerű voltam, és sokat szórakoztam. Pont attól vagyok értékes a férfiak szemében, hogy csak kettőnek adtam oda magam, és ezzel a saját szememben is sokat érek;)). "


23L-nek: Nem bántásból, de miből gondolod, hogy az az értékmérő egy lánynál, hogy hány emberrel feküdt le? Teszem azt attól, hogy valaki szűz még lehet egy gonosz, rosszindulatú ember, de ugyanúgy lehet jó is egy olyan, aki mondjuk 5 fiúval lefeküdt. Akkor melyikük azu "értékesebb"? Nem ettől függ! Nincs senkire ráírva, hogy hány emberrel volt. Szép is lenne, ha egy fiú találkozik egy lánnyal, és összejönnek, csodálatos minden, de aztán meg kiderül, hogy a lány hány pasival volt, és emiatt a fiú otthagyja. Ugyanmár! Nem így működik!

2011. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
13évesen nemkéne fiúk ölében ¨lni
2011. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!