Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tilt apukám a fiúktól?...

Miért tilt apukám a fiúktól? Már beteges! 13L

Figyelt kérdés

Apukám fülébe jutott, hogy kicsit kavartam(mozi, fagyi, kézfogás) egy évfolyamtársammal, azóta szinte apácának akar nevelni. Sok fiú barátom van, most velük se enged sehova, hozzánk is csak hosszas könyörgés után jöhetnek át, pedig nem akarnak tőlem semmit. Pedig velük jobb hülyülni, sőt, még vásárolni is jó velük(ha van kedvük), mert megmondják, hogy fiúszemmel milyen a ruha. Mit tegyek?

13L


2011. ápr. 3. 17:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Félt Téged.
2011. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Igaza van, 13 évesen még nem kell fiúzni, az, hogy barátkozol velük oké, de nem kell továbbmenni, valószínű ő abból amit látott más következtetéseket vont le.
2011. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%

Mert nem akar két év múlva unokát sőt 5 év múlva se!


ma kézfogás egy év múlva meg csók, aztán meg már gerincrevágnak a parkban a padon

20 évesen meg már tolnak előlről hátulról.


Szerintem ez apád rémálma.



Inkább tanulj, akkor nem kell majd a testedből megélned mint megannyi nőnek, akik ugyanígy kezdték mint most te...

2011. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én nem is fiúzok, de nem tilthat el a legjobb barátaimtól:P
2011. ápr. 3. 17:22
 5/24 A kérdező kommentje:
Vannak terveim a jövőre, három nyelven tanulok, és elég szolid vagyok, nem d*gatnám magam orrba-szájba 15 évesen.
2011. ápr. 3. 17:23
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Jó de akkor meg tanuld meg a különbséget a legjobb barát fogalma és a pasizás között, a legjobb barátokkal ugyanis nem szokás kavarni.
2011. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Akivel kavartam, nem haverom/barátom, rá fiúként néztem, a többiekkel meg röhögőgörcsöt kapnék, ha randira hívnának.
2011. ápr. 3. 17:33
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

Tökmindegy, korai amit csinálsz és később rá fogsz cseszni emiatt az élet más területén, apád ezt tudja, ezért tilt.

http://www.youtube.com/watch?v=Mb49az8NyNI&feature=related

Ráérsz még pasizni...

2011. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Apukád félt és mindig is a kislánya maradsz, majd akkor is, ha már férjed lesz és gyereked. Ez így természetes. Akkor lenne gond, ha nem féltene.

Másrészt osztom a véleményt, hogy 13 évesen ne kavargass, mert most még csak egy fiúval kavarsz, fél év múlva már másikkal is és könnyen híre mehet ennek.

Egyébként pedig ülj beszélgetni apukáddal őszintén. Mondd el, hogy értékeled, hogy félt és örülsz neki, mert ez azt jelenti, hogy törődik veled és szeret, de ne aggódjon, nem akarsz még barátot, csak megismertétek egymást. Ígérd meg neki, hogyha majd lesz barátod, el fogod mondani nekik. Így talán - ha látja apukád, hogy így is gondolod - nem fog annyira aggódni, félteni.

15/L

2011. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!