Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Apukám miért félti annyira a...

Apukám miért félti annyira a húgomat, hogy még nem is spárgázhat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 17:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
A spárga a marihuána?
2011. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem, a spárga az egy atlétikai mozdulat.
2011. aug. 5. 17:52
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Talán attól fél az apukája, hogy kiszakad a kislány szűzhártyája. Ugyanis így is elszakadhat.
2011. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%
Bocs, apukád. Első voltam.
2011. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem első hanem második voltam, aki azt írta, hogy talán attól fél apukád, hogy kiszakad a húgod szűzhártyája. Még egyszer bocsánat!
2011. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Öh... és? Az nem egy hatalmas katasztrófa, sok fajta sporttól kiszakadhat, mi van akkor?

Inkább attól félhet apukátok, hogy meghúzza valamijét, ismertem egy srácot, együtt sportoltunk, verseny előtt spárgázni akart, de nem melegített be eléggé, nem hogy veresenyezni nem tudott, még kórházba is kellett vinni. Szóval ha nem figyel oda eléggé az ember akkor veszélyes lehet.

2011. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha kiszakad ? Ezt a baromságot :D Nem ettől lesz szűz vagy nem szűz valaki.

szerintem is inkább attól fél, hogy meghúzza magát, vagy megsérül.

2011. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok nőnek nem éri meg a szűzhártyája az első alkalmat. Bár mitől kiszakadhat, akár egy ugrástól vagy bármitől... nem hiszem, hogy ez lenne az ok.
2011. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Fél, h meghúzza magát. Ha nem melegít be előtte rendesen, simán szétszakadhatnak az izmai. :(
2011. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én régen atlétikáztam, most röplabdáztam, de abbahagytam a kisbabám egészsége miatt, de elveszítettük így is... :(

Amúgy nekem is az első alkalmat nem érte meg a szűzhártyám.

19/L

2011. aug. 5. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!