Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is gáz? Meg...

Szerintetek is gáz? Meg szeretném mutatni nekik mások véleményét is;)

Figyelt kérdés
A suliba mindenki azzal szivat hogy milyen gyáva vagyok mert 14 évesen még szűz vagyok,de annyi hogy nem szeretném elcseszni az életem ESETLEG egy becsúszott babával...és úgy 18 éves koromig nem is szeretném elvesziteni az ,,ártatlansagom``:Dtényleg annyira gáz ahogy mondják...
2011. febr. 8. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Büszke lehetsz magadra, hogy így gondolod!

Ritka manapság az ilyen értékes ember, aki felelősséggel a kezébe veszi az élete irányítását már ilyen fiatalon!

Gratulálok és tarts ki az elhatározásod mellett!!

Minden jót!

2011. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Erre én csak azt tudom mondani, hogy hülyékkel nem foglalkozz! Te vagy a sokkal okosabb!!! Csak így tovább!!! A többiek meg szúrják el az életüket úgy ahogy akarják!!!
2011. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Veled értek egyet. Nem csak a becsússzott baba, de lelki okai is vannak, amiért egy 14 éves lány még nem érett a szexre. Ez akkor az igazi, ha minden szempontból megérett rá az ember. Nem mondom, hogy most rossz lenne, a barátnőid is valószínűleg játékként élik meg, nevetgélve azt hiszik, hogy "élvezik az életet". A lényeg veszik el. 27 éves vagyok, sok pasin túl, jó volt ez mindig,orgazmus, miegymás, de csak technika volt, nem mély érzések... de MOST, 27 évesen tapasztaltam meg, milyen az Igazival, érzésekkel, szerelemből, hogy nem tudod hol vagy! Megéri ésszel csinálni! Nincs hová rohanni!
2011. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Hú, nagyon remélem, hogy az én két lányom is hasonlóan fog gondolkozni majd :D


Egyáltalán nem gáz, sőőőőt, okosabb, érettebb vagy a társaidnál!

2011. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

A suliba a téged szivató csajok a tök gázok, szerintem elég útszéli dolog 14 évesen már szexelni...

Szerintem tök értelmes lehetsz!

2011. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Te sokkal okosabb vagy, mint ők! Sokan példát vehetnének Rólad!!! Te csak maximális tiszteletet és megbecsülést érdemelsz!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!
2011. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Inkább ők a gázok és nem te!

Nem értem,hogy miért cink,ha valaki még szűz.Én is 14-et töltöm nem sokára,de meg sem fordult a fejemben,hogy 16-17 éves korom előtt csak úgy heccből elveszítsem.Nem értem,hogy mi ebben a jó.Mire fog visszaemlékezni?Hogy teljesen beb*szva megd*gták egy buliban?Ezt fogja majd mesélni a gyerekeinek?

Tarts ki az álláspontod mellett és ne ess bele az ő hibájukba!:)

2011. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Felesleges volt a kérdést feltenni tudod hogy ilyen válaszok jöttek vna rá

De amúgy igazad van

2011. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Abszolút igazad van! Szerelemből kell ezt csinálni, nem brahiból. Azok a lányok akik 14 évesen már átestek a tűzkeresztségen, bizony 20 évesen már eléggé ki lesznek égve, és ki tudja, hány fiú fog majd addigra végig menni rajtuk...tarts ki az álláspontod mellett!

25/l

2011. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Ne hallgass rájuk
2011. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!