Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 15 éves lányt otthon...

Egy 15 éves lányt otthon lehet, , hagyni" egy éjszakára egyedül? Szülők, (vagy akár tinik) véleményét várom.

Figyelt kérdés

Péntek reggel mennének el és szombaton jönnének vissza (azt nem tudom, hogy szombaton mikor, valószínűleg délután vagy este fele).


És amúgy a 15 éves lány én lennék.


2011. máj. 21. 19:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lehetne?
2011. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
aztán nehogy túl sokat maszturbáljon
2011. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Persze. :) Én már sokszor voltam egyedül otthon(éjjel is).


15/L

2011. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Elsőnek: apám nem akar itthon hagyni egyedül. Pedig nem tudom miért. Felgyújtani nem fogom a házat, meg aztán van itthon két kutya..

Másodiknak: mert azt amúgy akkor nem tudom megcsinálni amikor itthon vannak. :D

2011. máj. 21. 19:50
 5/25 anonim ***** válasza:

Hát ez tőled függ.


Kb. Ennyi idős voltam, amikor először egyedül maradtam. Nem egy éjszakára, hanem talán 3-4 napra. Persze volt aki rámézett és anyuék bárhogy szerették volna, másképp nem lehetett megoldani. Tudták, hogy felnőtt módjára, felelősségteljesen fogok viselkedni.

Van egy ismerősöm, aki szintén ennyi volt az első alkalomnál, de a hajam égnek állt amikor megtudtam. és rögtön azt kérdeztem, hogy a szülei, hogy lehetnek ilyen felelőtlenek.


Nem vagyunk egyformák. Nézz magadba és tudni fogod a választ, hogy tudsz-e ennek megfelleően viselkedni.

2011. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Persze. Mondom, hogy nem gyújtom fel a házat, házibulit sem rendezek, pasikat sem hívok.. sorolhatnám még.

Meg is lepődtem, hogy apa ezen kiakadt, hogy én itthon maradok. Mert aznap suli és most nem igazán akarok hiányozni.

Mert amúgy nem is vagyok rossz gyerek. Nem értem én ezt..

2011. máj. 21. 19:55
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

19:51 vagyok!


Azt írod, hogy nem érted....


Tudod lehetsz te akármilyen jó gyerek. Lehetsz akármennyire megbízható, lehetsz akármennyire felnőtt, és lehetsz akárhány éves, egy igazi szülőnek te mindíg a picike lánya maradsz. Féletenek, értetlenül állnak a dolog előtt, hogy felnőtt a lányuk. Próbáld megérteni őket.

2011. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Vagy már akkora hogy vigyázz magadra. Bár kitudja... :D De úgyis :)
2011. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
persze én 13 éves vagyok és már hagytak egyedül éjszakára.. hát a hajnalig fentmaradáson kívül nem lesz bajod!
2011. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

szerintem otthon lehet hagyni.felelősség teljes vagy és nem fogsz semmit se csinálni.

én még nem voltam egyedül de ugy érzem szívesen lennék :)

2011. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!