Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív? Nagy ovutesztelők...

Ez pozitív? Nagy ovutesztelők véleményét várom!

Figyelt kérdés

A tegnapi és tegnapelőtti ovuteszten még halványabb volt a tesztcsík, most elég erősnek tűnik, viszont nem tudom eldönteni, ez pozitívnak számít-e, vagy inkább várjak még, hogy erősödjön?

Mikor lenne érdemes együtt lennünk?

Link: [link]


2011. szept. 3. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez pozitiv. Sok sikert :)
2011. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól látom ez facelle teszt!Nem akarlak megijeszteni,de én ezt már próbáltam és 5 napig volt pozitív folyamatosan,közben egy másik meg pont akkor volt pozi,amikor kellett.Állítólag ez túl érzékeny és sokáig pozit mutathat!De itt írd be a keresőbe,hogy facelle és utána tudsz olvasni!
2011. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem most úgy volt, hogy két napig negatív volt, aztán tegnap lett pozitív, kíváncsi vagyok ma mit mutat. Egyébként hőmérőzöm is, úgyhogy remélem be fogom tudni lőni nagyjából:) Te milyen ovutesztet használsz/használtál?
2011. szept. 4. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
One Step,vateráról szoktam rendelni és így körülbelül 80 ft-ba jön ki egy teszt!Próbáltam a wondfo-t is,az is vaterás,de nekem az is olyan lett,mint a facelle.
2011. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!