Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha valaki 10-11 évesen szerelm...

Ha valaki 10-11 évesen szerelmes lessz mért mondják, hogy ez nem szerelem? És azt hogy "kislányom te inkább babázzál? Halál idegesít! Mintha 12 év alatt nem lennénk emberek. -. -' 11L

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Embernek és felnőttnek a 18 év feletti lakosságot nevezzük,akik képesek arra,hogy eltartsák magukat és döntéseket hozzanak.

Az e kor alattiakat szokták gyereknek, tininek, ífjúnak, kamasznak hívni.

A 12 éves az pedig kiskamasz.

A szerelem pedig egy felelősségteljesebb érzés,mint a fellángolás,meg a kíváncsiság,meg a felnőttek majmolása.

2011. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

vannak emberek-gyerekeknek hívják őket

és mit tudtok csinálni 11 évesen?

2011. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Ezt én sem igazán értem. Sajnos sokan összekeverik azt, amikor valaki szerelmes valakibe/tetszik neki, meg amikor valakivel "járnak". (Azért írtam idézőjelbe, mert sokan meg se merik fogni egymás kezét, csak elmondhatják magukról, hogy bizony, valakivel járnka. :D) Nem tudom, miért kell leugatni egy lányt, ha szerelmes egy fiúba, és írni neki, hogy "ennyi idősen babáztam, nem a pasizáson járt az eszem", ugyanis az érzéseinket nem mi irányítjuk. Ha valaki szeret babázni, tegye nyugodt szívvel, de nem mindenkit köt le. Azt meg nem nagyon hiszem el, hogy ezen az oldalon minden 2. felnőtt/idősebb csak 15 évesen volt először szerelmes és 18 év alatt csóknál tovább nem mentek, mert hogy még kiskorúak és tanulni kéne.

Ez persze egyéni vélemény.


Elsőnek: Bírom amikor az emberek játszák a nagy szentet. :D

Továbbá egsúgom, hogy a szerelem nem a "felnőttek majmolása", hanem egy érzés - neked talán mielőtt betöltötted a 18. évedet, nem tetszett senki sem? Ezt nem tudom elhinni.

Mellesleg a kamaszkor sem egy bizonyos életkortól tart X évig, hanem egy határozatlan életszakasz, van, aki még 13 évesen se kamaszodik, de van, aki már 10 évesen is. Mondani lehet, hogy ennyi idősen még kisgyerekek vagyunk, de amíg nem ismersz valakit, nem kell ítélkezni. Ja és ezt nem azért írtam, mert hú de felnőtt akarok lenni és fel akarok nőni.

2011. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
11 évesen nincs olyan hogy szerelem. Amit ti annak hisztek az nem az. De erre majd csak idősebb (kb. 16) korodban fogsz rájönni. Addig nyugodtan puffoghatsz tovább. ;)
2011. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerűen azért, mert 10-11 évesen még gyerek vagy. Akármennyire is nem szeretnél már az lenni.
2011. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
lelkileg és szellemileg, még nem vagy annyira fejlett, hogy valódi szerelmet érezz. de erre majd te is rájössz amikor szerelmes leszel.
2011. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

10 évesen jártam egy fiúval, aki akkor 16 volt. Most ő a férjem, szóval nem biztos, hogy csak majmolják a felnőtteket :)


32/N

2011. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
lenéznek titeket,mert hogy fiatalabbak vagytok,mint ők. 14 éves vagyok és nagyon szerelmes. 1,5 éve kapcsolatban vagyok,és én már ovitól kezdve szerelmes típus voltam,viszont nem tudom,hogy akkor mit éreztem,mit gondoltam szerelemnek.. szerintem senki nem fogja megtudni,hogy 11 évesen mit értenek szerelem alatt a gyerekek,mert később,mikor össze tudnánk hasonlítani már nem emlékszünk rá. ne törődj vele..:) amúgy nem akarlak elkeseríteni,de szerintem pont ebben a korban a legritkább,hogy valakinek viszonzott legyen a szerelme,ami nem is túl nagy baj,mert ilyenkor még nagyon korai lenne,az ovisok meg még úgy se csinálnának komolyabb dolgot.
2011. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Az nem baj, ha szerelmes vagy, csak sajnos sok kortársad már a szexet is kipróbálja ilyen fiatalon úgy, hogy semmit nem tud róla. Sok idősebb kamasz még azt sem tudja, hogyan lesz egy lány terhes és a védekezésről sem tud semmit.
2011. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Ez egyáltalán nem gond szerintem...engem is 10 éves korom körül kezdtek érdekelni a fiúk, és nem lett belőlem r.ibanc, annyiból állt az egész, hogy együtt ültem a fiúval akibe "nagyon szerelmes" voltam és beszélgettünk meg játszottunk :) és soha nem is mondtuk, hogy járunk, még csak egymás kezét se fogtuk meg, mégis olyan szép volt az egész. Akkor úgy éreztem hogy ez bizony szerelem, aztán később rájöttem hogy ez amolyan gyerekszerelem volt ami nagyon más mint az igazi, de ettől függetlenül ez egy nagyon szép és aranyos dolog :) Egyébként utána 15 éves koromban lett az első barátom, szóval nem siettem sehová. Ezen kívül nekem is voltak ismerőseim akik már 11-12 évesen komolyan pasiztak, na ezt viszont nem tartom helyesnek. Szóval az egész csak viszonyítás kérdése.

16/L

2011. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!