Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy szerelmes...

Volt már olyan hogy szerelmes lettél és az illető is, de a másik fél megijedt a szerelem érzéstől és elkezdte bezárni a szívét feléd?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Fordítva volt, én ijedtem meg. Azóta is bánom.
2011. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:24


Meséljél légy olyan kedves hogy mi zajlódot le benned és miért ilyedtél meg tőle,mert velem most pont ezt teszik szerintem,pedig nagyon szeretjük egymást és nagyon jól kijövünk egymással,és ha azt mondaná neked most az illető hogy téged akar akkor most igent mondanál?

2011. aug. 27. 09:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért bánod elmondanád és miért ijedtél be ennyire?Hogyan lehetett volna akkor rád hatni?
2011. aug. 27. 09:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Lenne egy nagyon jó kapcsolatunk. Legalábbis, amikor nem ijed meg, akkor tényleg nagyon jó. Eljutunk egy szintre, hogy tényleg minden jó, szeret, imád, mondja is, érezteti is. Aztán szerintem beijed, hogy mi lesz, és 180 fokos fordulat, és nem keres, nem ír, nem hív, nem beszélünk, lemondja a találkákat. Először megpróbáltam beszélni vele erről, hogy mi történt, de szinte kiosztott, hogy ő nem olyan, ő nem mondja senkinek, hogy szereti, ő nem igényli a gyengédséget, a szeretetet, meg hogy úgyis elmúlik, nincs nagy szerelem.

Ezt már másodjára játssza el. Nekem elegem van. Ragaszkodom hozzá, szeretnék vele lenni, de teljesen eltaszít. 35 éves. Évek óta egyedül él, egyedül boldogul. Nem értem, fáj, és nem tudom mit csináljak :(

Úgyhogy én is szívesen olvasnám, hogy egy ilyen emberben vajon mi játszódik le ilyenkor.

2011. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is sokszor voltam ilyen helyzetben. Aztán kezembe került a Mars és Vénusz párkeresőben c. könyv.

És férjhez mentem, tíz éve :)

Szóval, javaslom Nektek is, sztem alapmű.

2011. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0km
2011. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt,és mindig valahogy visszakerültünk egymás életébe.S míg minden együtt töltött perc csodás volt, minden olyan perc,amikor valamelyikünk elutasította a másikat,kínszenvedés volt minden! Lehet pont az elutasítások miatt maradt meg a kapcsolat olyan fontosnak és izgalmasnak,érdekesnek.Eljátszottuk párszor,hogy amikor valaki beadta a derekát,akkor 1 szó után együtt voltunk,ugrottunk bármikor...

Aztán rájöttem,jobb nem szórakozni egymással.Bármennyire is fáj,ha többször volt már elutasítás,akkor nem szabad kínozni magunkat.


Nálunk is főleg az volt, hogy az egyik nem kereste a másikat jó ideig,aztán hónapok után hirtelen szerelmi vallomások és még sorolhatnám...Mire megállapodtunk én utasítottam vissza :D Szerintem már mindketten belefáradtunk,én már feladtam,asszem túl vagyok rajta és inkáb nyitott szemmel járok :)

2011. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Volt, én voltam az a fél. Amíg mások már 15-6 buzgón élték a 'szerelmi' életüket, és egyik kapcsolatból rohantak a másikba, addig én vártam valakire, aki kiváltja belőlem azt a bizonyos érzést, csak azért, hogy legyen, nem akartam beleugrani egy kapcsolatba.

Aztán jött, de én megijedtem. Új volt az érzés, és én féltem kötődni..féltem attól, hogy pofára esek, csalódni fogok, ha túl sokat mutatok magamból, abból, amit valójában érzek. A fene nagy egóm sajnos nehezen viseli a csalódást :D Aztán persze megszoktam a helyzetet, és leküzdöttem ezt a baromságot...ő végig türelmes volt, nem siettetett semmit. Így több, mint egy év távlatából..megérte ;)

2012. jún. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kétszer is
2013. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!