Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Együtt alvás. Mit csináljak?

Együtt alvás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

13 hónapja vagyok együtt a barátommal, a kapcsolatunk kifejezetten jó, szeretjük egymást, nincsennek nagy veszekedések, boldogok vagyunk együtt.

Csak egy problémánk van. Az együtt alvás.

A jegyeim jók, nem mászkálok el itthonról, nem járok csak nagyon ritkán bulizni, mindenben segítek itthon, és csinálom a jogsit. Anyuék mégsem engedik meg hogy néha-néha együtt aludjunk. Talán a kapcsolatunkban ez a téma okozza a legtöbb feszültséget. Én is szeretném, a barátom is szeretné, mégsem lehet. Eddig egyszer aludhattunk csak együtt, és utánna nagyon sokáig azt kellett hallgatnom, hogy én túl fiatal vagyok ehhez, és haza tud ő menni, meg a szüleim eljegyzésükkor aludtak először együtt 2 év után.

Nem tudom mit tehetnék, hogy megengedjék.

17/L


2011. febr. 20. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem tehetsz. A szüleid gondolom féltenek, bár elmondhatod nekik, hogy amit éjszaka csinálnál, azt nappal is meg lehet csinálni. Azt hiszem, azért nem engedik meg, hogy nálatok aludjon, mer nem akarnak kuplerájt csinálni a házukból.
2011. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Te a szüleid helyében milyen érzésekkel tekintenél egy hasonló helyzetre?
2011. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tiszteletben kell tartani, vannak konzervatívabb emberek, szülők. Nekik ez nem fér bele az erkölcsi értékrendjükbe. Amit tehetsz megpróbálod elmagyarázni nekik a te álláspontod, de azt kell mondjam, amíg otthon laksz, az az ő házuk, ők diktálják a szabályokat. Nem ellened beszélek, mert én 17 évesen már lehet megengedném, de meg kell érteni, hogy vannak konzervatívabb erkölcsű emberek. Igyekezz tanulj jól, és érettségi után odamész ahova akarsz, és azzal alszol akivel csak akarsz.
2011. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha a szüleimet látnátok kívülről...nem az erkölcsök mintaképei.
2011. febr. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!