Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van olyan tini lány/fiú akik...

Van olyan tini lány/fiú akik idősebbekhez vonzódnak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 14:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%

Én nem,de van egy olyan 14 éves barátnőm akinek csak 18 éves feletti pasija volt,azt mondta,ő az éretleneket nem szereti:S

Én pedig max. 16 évessel járnék.

14/L

2011. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
69%

hát a fiúk eleve később érnek mint a lányok, de én még ezen felül sem járnék a saját korosztályommal. egyszerűen nem lehet velük beszélgetni semmiről irodalomról, zenéről, politikáról, engem pedig ezek érdekelnek. elég komoly lány vagyok :)

ezért járok már több mint fél éve♥ 22 éves fiúval, teljesen egymáshoz illünk, imádjuk egymást, semmiben nem akadályoz a korkülönbség, én nem, nem csak a szexre kellek neki.

15/L

2011. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 bumbi02 ***** válasza:
37%

hülyeség az hogy a fiúk előbb érnek, azok a lányok akik ezt vallják és ebből fakadóan elvből nem is kezdenek velük egykoruval vagy 1 évvelfiatalabbal, na ők az éretlenek.


én speciel 18 vagyok, a barátnőm 19 és közel 2 éve vagyunk együtt...


nem lehet általánositani hogy a lányok előbb érnének.. mert hülyeség. ezt valaki kitalálta és azóta hangoztatja minden lány hogy ezért 14 évesen csak 18 felettiekkel kezd... több példát tudnék arra mutatni hogy a lányok ugyanolyan ütemben érnek mint a fiuk, mint arra hogy előbb érnének...

2011. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
igen!! 16 vagyok... nem szeretem a 16 éves fiukat 19 fölött már jók... bár ott is vannak gyökerek... a 20as pasik sokkal jobban értenek a lányokhoz tudják mi kell neki tudják mi jön be a lányoknak tudják mit hogy kell... jóó oké rengetegen kihasználják a lányokat ilyen korban de akkor is a sztem midnen lány vonzodik hozzájuk...
2011. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
43%

igen! én 24 éves fiúhoz vonzódom :$

14/L

2011. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
64%

Akkor úgy néz ki én már nem is vagyok olyan extrém eset a 15 éves fiúmmal:S

13L

2011. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nincs - és az elkövetkezendő jópár évben nem is szeretném, ha lenne - barátom. 13 éves lány vagyok. Több színész (20-30 évesek) is tetszett, mind idősebb volt nálam. Igaz, hogy ez még vonzódásnak sem mondható, nemhogy szerelemnek. Viszont pár éve nagyon megtetszett egy férfi (25 évvel idősebb nálam), természetesen nem tudott róla, nem ettem meszet, hogy elmondjam! De igazából ő is "csak" tetszett. Tudtam, hogy ekkora korkülönbséggel nem lehetek belé szerelmes. Hamarosan el is felejtettem, majd szerelmes lettem (de már igazából) egy nálam (napra pontosan) 3 hónappal idősebb fiúba, aki egyel fölöttem jár(t) az iskolában. Nem jártunk, mert ő a menőkhöz tartozik, tartozott...
2011. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Én ugyan már nem vagyok tini, de fiatalabb koromban engem is az idősebb pasik érdekeltek. Egyszerűen gyerekesnek tartottam a korombelieket. Csak az kicsit más, amikor egy 14 éves lány van együtt egy 20 éves fiúval, mint mikor mondjuk 26 évesen van együtt az ember egy 30 évessel.
2011. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:

16leszek, barátom pedig 24:)

voltak konfliktusok, de mindenhol vannak:)

2011. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok, és leginkább a tőlem legalább 1 évvel idősebb fiúk vonzanak, de nagyom. :)
2011. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!