Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arc szépészeti dolgok...

Milyen arc szépészeti dolgok férnek bele egy tini lány kelléktárába?

Figyelt kérdés
Most ellenőrzöm magamat. Pl ránctalanító gondolom ne, de javítsatok ki ha tévednék, de mégis milyen dolgok.
2011. szept. 13. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem: szemöldök csipesz

hidratáló krém

arcradír

valamilyen pattanás elleni kozmetikum

ajakbalzsam

korrektor és alapzó(ha nem szorulsz is rá mindennapokon, de alkalmanként nem árt, pl fotózásnál)

szemceruza és tus

színtelen vagy a természetes színű szájfény/rúzs

természetes színű szemhéjpúder paletta.

szempillaspirál, de ami szerintem alap lenne, az a szempilla göndörítő. Komolyan, ezt elnagyolják, pedig rengeteget dob az az egy dolog is, ha nincs rajtad semmi smink.


Szerintem ennél több egy tininek nem igazán szükséges, persze mindenkinek van olyan színű szemhéjpalettája, ami tetszik neki és passzol a ruhatárához. Gondolom fogják még írni a vörös rúzst, de szerintem tiniként még nem kell olyan bevállalósnak lenni.

2011. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló nagyon jól írta a lényeg a mértékletesség.A fiatal szépséget kell kihangsúlyozni nem a vakolat sminket.A testet se felejtsd el!Szépen manikűrözött kezek,lábak,testápoló...
2011. szept. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem:


- alapozó

- púder

- szemhéjpúder (fekete és fehér)

- szemhéjtus

- szempillaspirál

- világos rúzs


18/L

2011. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!